Saviizoliacijos pramogos baigėsi griovyje

Įprastai policijos pareigūnai vagystę pradeda tirti gavę nukentėjusio žmogaus pranešimą ir jo prašymą surasti pavogtuosius daiktus. Lapkričio 17-osios rytą Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai įvykio tyrimą pradėjo atbuline eiga – buvo rastas į griovį įvažiavęs automobilis ir reikėjo nustatyti, kam jis priklauso ir kas jam nutiko.

Apie 9 val. ryto, gyventojų kvietimu, nuvykę į Joniškio rajone esantį Žmirklių kaimą, pareigūnai už tilto per Mūšos upę, griovyje, rado likimo valiai paliktą automobilį    TOYOTA COROLA VERSO.

Paaiškėjo, kad jis priklauso 63 metų Rudiškių kaimo gyventojui. Pamatęs pas jį atvykusius pareigūnus, jis labai nustebo, o dar labiau nustebo, kai šie pasiteiravo, kur jo automobilis, o jis, atsakęs, jog stovi kieme,  savo transporto priemonės kieme nebeišvydo. Suprato, kad  TOYOTA pavogta. Čiupt  už striukės kišenės – rakteliai vietoje. Prie sekcijos pastebėtos purvinų batų pėdos paskatino šeimininką patikrinti, ar atsarginiai  automobilio užvedimo rakteliai tebėra sekcijoje. Jų nebuvo. Apžiūrint įvykio vietą, nustatyta, kad kažkas pro rūsio langelį buvo patekęs į namo vidų ir šmirinėjo  pirmajame aukšte. Šeimininkai miegojo antrajame aukšte.

Netrukus buvo surastas ir įtariamasis – tame pačiame kaime gyvenantis 15-metis automobilio savininko anūkas.

Kai pareigūnai pas jį nuvažiavo, jaunuolį rado miegantį. Paryčiais į namus parsiradęs nepilnametis   dėjosi neturįs supratimo, ko iš jo norima. Pareigūnams šis jaunuolis dėl netinkamo elgesio jau buvo žinomas ir anksčiau. Prieš kurį laiką į  Švėkšnos  specialiojo ugdymo centrą nukreiptas 15-etis dėl koronaviruso proveržio šioje ugdymo įstaigoje saviizoliacijos tikslu  buvo vėl grąžintas į namus. Tačiau saviizoliaciją suvokęs kaip laisvę nuo sugriežtintos kontrolės jis lapkričio 16-osios vakare susitiko su 17-mečiu draugu ir nutarė karantino gyvenimą paįvairinti nuotykiais. Įtariama, kad jaunuolis, žinodamas, kur senelis laiko atsarginius automobilio užvedimo raktelius, pro rūsio langelį įsibrovė į namo vidų ir, juos pasisavinęs,  su draugu norėjo pabūti lenktynininkais. Deja, vairavimo žinių ir įgūdžių neturinčiam žaliūkui automobilio vairas nepakluso. Nesuvaldytas automobilis atsidūrė griovyje ir iš jo nebeišvažiavo. Laimei, apsieita be aukų. Dėl įsibrovimo į gyvenamąsias patalpas ir automobilio raktelių  bei automobilio vagystės abiem nepilnamečiams  pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Filmuotą medžiagą rasite čia: https://youtu.be/wk6dDzEK1ck

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts