Šaškių turnyras Ginkūnuose   

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla jau 13-tą kartą svetingai priėmė Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių šaškių turnyro dalyvius. Prie šaškių lentų pasitikrinti jėgas susėdo beveik 200 dalyvių iš 13 mokyklų.

Turnyre „Ginkūnai-2017“ mokiniai rungtyniavo aštuoniose grupėse.

Pirmoje grupėje varžėsi 2008 metų gimimo ir jaunesnės mergaitės. Geriausiai žaidė Abigailė Padgurskytė iš Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos, antrąją vietą laimėjo Adelė Janulytė, trečiąją – Gintarė Vilutytė (abi mergaitės Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos mokinės).

Antroje grupėje žaidė to paties amžiaus berniukai. Pirmąją vietą laimėjo Reinaldas Damskis, antrąją – Dovydas Genutis, trečiąją – Kernius Čekanauskas (visi trys – ginkūniškiai).

Trečioje grupėje rungėsi vaikai gimę 2007–2005 metais. Pirmąją vietą užėmė Gabrielė Servaitė iš Kairių pagrindinės mokyklos, antrąją – Evelina Kontautaitė iš Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos, trečiąją – Neringa Rastokaitė iš Ginkūnų mokyklos.

Tarp tų pačių metų gimimo berniukų nugalėjo ginkūniškis Benas Krivickas. Antrąją vietą pelnė Kostas Šilingas iš Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafuncio centro, trečiąją – Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokinys Kristijonas Pocius.

Penktoje grupėje dalyvavo mergaitės ir berniukai gimę 2002–2004 metais. Pirmąsias vietas pelnė Emilija Paužuolytė iš Ginkūnų mokyklos ir Renaldas Šerys iš Kairių pagrindinės mokyklos. Antroji vieta atiteko kairiškiams Adrijai Liaugminaitei ir Deividui Venckui , o trečioji – Gabrielei Jokubauskaitei iš Drąsučių mokyklos ir Lukui Neimantui iš Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos.

Tarp mokinių, gimusių 2001 metais ir vyresnių, geriausiai sekėsi Gabrielei Rasiskaitei iš Kairių pagrindinės mokyklos ir Linui Abakui iš Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro. Antrieji – Laura Rimkutė iš Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos ir Paulius Jocas iš Bubių mokyklos. Treti – Marija Jasiškytė iš Gruzdžių gimnazijos ir Edgaras Muzikevičiius iš Naisių mokyklos.

Turnyro šeimininkai tapo lyderiais iškovodami 8 prizines vietas, antri – Kairių pagrindinės mokyklos komanda (5 medaliai), treti – Kuršėnų Stasios Anglickio mokyklos mokiniai (4 prizinės vietos).

Prizininkai apdovanoti turnyro sumanytojo ir rėmėjo Ramūno Karbauskio parūpintais medaliais ir  Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos diplomais. Daiva Jagminienė, Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos direktorė, sveikino prizininkus ir pakvietė po metų sugrįžti į tradicinį turnyrą

Jadvyga JUREVIČIENĖ
Kūno kultūros mokytoja
Mokyklos albumo nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts