Rudens šviesa moliūguose

Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 2b ir 2c klasių mokiniai pakvietė mokyklos bendruomenę įsijungti į projektą „Moliūgėlį sodinau, žibintėlį padariau“. Visi, kam užderėjo gausus moliūgų derlius, buvo kviečiami atnešti juos į mokyklą, kur buvo surengta moliūgų paroda.

Spalio 21 d. „Šiurpnakčio dirbtuvėse“ tėvelių, mokytojų ir vaikų rankų dėka moliūgai „virto“ žibintais. Į veiklą įsitraukė ir pilietinio-socialinio projekto ,,Vieni šalia kitų“ organizatoriai iš 8b klasės, kurie  pasikvietė ir savo mažuosius draugus iš Kuršėnų vaikų globos namų ir drauge su jais puošė bei kūrė žibintus.

Šio projekto pradžia siekia pavasarį, kai pradinių klasių mokytojos Ilona Einingienė ir Miglė Petrauskienė pasiūlė mokiniams stebėti moliūgo augimo ,,kelią“ nuo sėklelės iki vaisiaus. Vaikai mokėsi, kaip atlikti stebėjimus, formuluoti išvadas, rūpintis augalu. Jau paūgėjusius daigelius išsinešę namo, prižiūrėjo juos visą vasarą. Sausringą metų laiką ištvėrę moliūgai rudenį nustebino savo dydžiu, spalva, formomis.

Projekto iniciatorės dėkoja visiems, aktyviai įsijungusiems į šį projektą, dalyvavusiems dirbtuvėlėse, padėjusiems papuošti mokyklą. Tikimės, kad žibintų šviesa sušildė visus ir sukūrė jaukią rudeninę nuotaiką.

Miglė Petrauskienė, Ilona Einingienė, Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pradinių klasių mokytojos

Total
0
Dalinasi
Related Posts