Rankų darbo dovanos Valentino dienai

Nesvarbu, ar planuojate ypatingai švęsti Valentino dieną ar tiesiog kukliai paminėti, tačiau tikrai smagu mylimą žmogų nustebinti rankų darbo dovana. Be to, prisiminkite, kaip buvo įdomu klijuoti Valentino dienos lipdukus ant baldų ir daiktų bei dalinti iškirptas širdeles savo klasės draugams mokykloje. Na, o kažką mielo ir gražaus pagaminti ar sumeistrauti Valentino dienai būnant suaugusiu gali būti dar smagiau.

Geriausia Valentino dienos rankų darbo dovanų dalis yra ta, kad jos taip pat gali būti naudojamos kaip šventinis dekoras bei kaip dovanos. Svarbiausia turėti šiek tiek kūrybiškumo. Įdomūs Valentino dienos užsiėmimai tinka ir turint vaikų, šie rankdarbiai gali būti naudojami kaip namų dekoracijos, dovanos ir liks kaip ypatingi prisiminimai ištisus metus. 

Taigi, jei norite nuoširdžios dovanos savo mylimajam ir papuošti šventiškai savo namus Valentino dienos proga, toliau pateikiame kelias Valentino dienos rankdarbių idėjas.

Idėjos Valentino dienos rankdarbiams

Linksmi ir skanūs meilės rašteliai, iškabinti įvairiausiose namų vietose. 

Meilė gali būti linksma ir juokinga. Taigi, nors sakyti „aš tave myliu“ yra labai gražu, bet išgirsti ką nors panašaus į „tu mano skaniausias itališkas desertas“, yra ne tik linksmiau, bet ir labiau asmeniška, nes tai bus susiję su jumis. Taigi, sugalvokite keletą linksmų meilės prisipažinimų, užrašykite juos ant įvairiausių spalvų ir formų lapų ir ant jų priklijuokite įvairiausių saldainių. Iškabinkite šiuos raštelius įvairiausiose namų vietose ir nustebinkite savo antrąją pusę.

Išsiuvinėkite širdelės formos pagalvę. 

Galite pagalvoti, kad tai vaikiška ir banalu, bet pagalvė gali būti labai miela ir smagi dovana, nes ji bus pagaminta jūsų rankomis. Pagalvė Valentino dienai visada bus pagaminta tik su didele meile. Tai gali būti ir kaip dovana ir kaip šventinė namų dekoracija, jei turite laiko tokių pagalvių pagaminti daugiau. 

Jums reikės raudonos ar rožinės spalvos audinio, žirklių, adatų, siūlų bei įvairiausių karoliukų papuošimui. Didelis karoliukų pasirinkimas yra čia:https://www.valerijafic.com/produkto-kategorija/karoliukai/

Total
0
Dalinasi
Related Posts