Šiauliuose lankėsi Europos Parlamento narė Laima Andrikienė   

Be apsilankymo miesto savivaldybėje ir susitikimo su savivaldybės vadovais, diskusijos Šiaulių universiteto gimnazijoje, naujos knygos „Europos saulėlydis atšaukiamas“ pristatymo P. Višinskio bibliotekoje, susitikimo su Šiaulių vyskupu Eugenijum Bartuliu, Europos Parlamento narė Laima Andrikienė apsilankė ir Šiaulių rajono savivaldybėje.

Europarlamentarę Laimą Andrikienę priėmė rajono vadovai – meras Antanas Bezaras ir administracijos direktorius Gipoldas Karklelis.

Pradėdama susitikimą L. Andrikienė pasveikino rajono merą Antaną Bezarą su išrinkimu į mero postą naujai kadencijai.

Susitikimo metu aptartos rajono aktualijos, vykdomi investiciniai projektai, pasidalinta informacija apie Europos Parlamente ruošiamus reglamentus, sprendžiamus visai Europos Sąjungai aktualius programų finansavimo aspektus, „Brexit“ ateitį ir kita.

Rajono meras A. Bezaras papasakojo apie savivaldybės darbą, pasiekimus ir problemas. Jis paprašė europarlamentarės L. Andrikienės padėti surasti fondų lėšų kelio atkarpai į Kryžių kalną rekonstruoti.

Savivaldybės administracijos direktorius G. Karklelis supažindino su vykdomais projektais, atkreipė dėmesį į ypač brangstančius vandentvarkos darbus bei jų finansavimą.

Europos Parlamento narė L. Andrikienė pažymėjo, jog Lietuva yra nedidelė šalis, tad norisi konstruktyvaus visų darbo.

„Iššūkių yra daug, tiek Europos Sąjungos išorėje, tiek ir jos viduje ir tik surėmę pečius galime pasiekti rezultatų“, – kalbėjo Europos Parlamento narė.

Susitikimo pabaigoje viešnia rajono merui A. Bezarui įteikė naują savo knygą „Europos saulėlydis atšaukiamas“ ir palinkėjo didelės sėkmės. Savo ruožtu meras A Bezaras padovanojo V. Kirkučio knygą „100 laisvės paminklų“.

Zigmas RIPINSKIS

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts