Rajono vadovai pasveikino Europos imtynių čempionato bronzos medalio laimėtoją gruzdiškį Benediktą Bubelevičių

Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius ir vicemeras Eimantas Kirkutis pasveikino Europos jaunių čempionato bronzos medalio laimėtoją graikų-romėnų imtynių atletą Benediktą Bubelevičių, kurį į priėmimą pas merą atlydėjo jo treneriai Tomas Gricius, Gediminas Jonuškis ir mama Jurgita Bubelevičienė.

2023 m. liepos 6-9 dienomis vykusiame Europos U15 imtynių čempionate Kapošvare, Vengrijoje, Šiaulių rajono graikų-romėnų imtynių sportininkas Benediktas Bubelevičius iškovojo bronzą.

Keturiolikmetis Benediktas Bubelevičius pasakojo, kad puikiai pasirodė Vengrijoje vykusiame čempionate, nes buvo geros fizinės formos, ryžtingai ant menčių guldė varžovus, buvo psichologiškai tvirtas, todėl ir laimėjimas – svarus. Treneriai Tomas Gricius ir Gediminas Jonuškis pasidžiaugė, kad Benediktas yra tvirtas, perspektyvus sportininkas, turintis aiškius tikslus ir gerą fizinę formą.

Benediktas ne tik pasidžiaugė savo laimėjimu, bet rajono vadovams papasakojo apie savo ateities planus – patekti į pasaulio čempionatą bei olimpiadą.

Gruzdžiuose augęs sportininkas, buvęs Kuršėnų sporto mokyklos auklėtinis, Šiaulių rajono sporto klubo „Dvikova“ auklėtinis Benediktas Bubelevičius šiuo metu mokosi sportinės krypties Vilniaus Ozo gimnazijoje, į kurią buvo kviečiamas mokytis dvejus metus.

Benedikto mama Jurgita Bubelevičienė pasakojo, kad imtynininko duomenis pastebėjo, kai Benediktas buvo vos penkerių ir su daug vyresniais vaikais risdavosi, kaip tikras imtynininkas.

Gruzdžiuose tuo dirbo talentingas imtynių treneris Valdas Jasotis (1958–2020). Mama nuvedė Benediktą pas garsųjį trenerį, kuris Benediktui tapo ne tik pirmuoju treneriu, bet ir vyresniu draugu, patarėju ir nuoširdžiu globėju. Sporto bendruomenei per pandemiją netekus Valdo Jasočio, Benediktą ėmė treniruoti Gediminas Jonuškis, o po to perspektyvų sportininką perėmė treniruoti atėjęs dirbti į Kuršėnų sporto mokyklą treneris Tomas Gricius.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius domėjosi sportininko dienotvarke, pažymiais, pomėgiais. Padėkojo, kad sportininkas garsina Šiaulių rajono vardą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Šiaulių rajono savivaldybės mero patarėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts