Rajono sveikatos įstaigų darbas karantino metu

Dėl koronaviruso plitimo Vyriausybei nuo kovo 16 d. 00.00 val. iki kovo 30 d. 00.00 val. visoje Lietuvos  Respublikos teritorijoje paskelbus karantiną, keičiasi sveikatos ir socialinių įstaigų darbas.

Informacija apie tai, kas aktualu Šiaulių rajono savivaldybės gyventojams!

VšĮ Kuršėnų ligoninė karantino laikotarpiu stabdo šias medicinines paslaugas: dienos stacionaro, ambulatorinės reabilitacijos, dantų protezavimo, specialistų konsultacijas. Kuršėnų ligoninėje teikiama tik būtinoji pagalba priėmimo skyriuje!

VšĮ Šiaulių rajono Pirminės sveikatos priežiūros centras praneša, kad pacientams nebus teikiamos planinės ir profilaktinės paslaugos. O esant reikalui skambinti į registratūrą.

Šiaulių rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centro informacija ir paslaugos nuotoliniu būdu teikiamos: mob. 8 (617) 53 247; el. paštu danguole.kraskauskiene@siauliuraj.lt). Teikiant pagalbos į namus (lankomoji priežiūra), Integralios pagalbos ir Asmeninio asistento paslaugas, kontaktuoti su klientu leidžiama tik  užtikrinant būtinąsias socialines paslaugas – maisto produktų pristatymas, būtinoji asmens higiena, vaistų nupirkimas, kuro ir vandens atnešimas. Neįgaliųjų techninės pagalbos priemonės neišduodamos ir nepriimamos, taip pat stabdomas transporto organizavimas, išskyrus atvejus, kai gydytojas vizitų neatšaukė.

Pagal rajono Savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts