Rajono savivaldybės tinklalapis atitinka visus reikalavimus

Lietuvos Respublikos Vyriausybės Informacinės visuomenės plėtros komitetas šių metų gegužės – liepos mėnesiais atliko Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainių atitikimo bendriesiems reikalavimams vertinimą. Tyrime nustatyta, kad Šiaulių rajono savivaldybės tinklapis 100 procentų atitinka visus reikalavimus.

Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainių atitikimo bendriesiems reikalavimams vertinimo tikslas – atlikti įstaigų interneto svetainių turinio analizę, pateikti išvadas dėl Įstaigų interneto svetainių būklės ir pasiūlymus dėl jų tobulinimo.

Atlikto tyrimo metu buvo sudarytas 1110 įstaigų interneto svetainių, kurioms taikomi Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms ir mobiliosioms programoms aprašo reikalavimai, sąrašas. Geriausiai Aprašą atitinka ministerijų ir savivaldybių (abi po 96 procentus) bei teismų (94 procentus) interneto svetainės.

Tyrimo metu nustatyta, kad pilnai (100 procentų) aprašo reikalavimus atitinka Šiaulių rajono savivaldybės interneto svetainė www.siauliuraj.lt, taip pat 100 procentų įvertintos dar kelių šalies savivaldybių interneto svetainės: Akmenės, Joniškio, Radviliškio ir Šilutės rajonų, Klaipėdos miesto bei Marijampolės savivaldybių.

Rita ŽADEIKYTĖ, rajono mero padėjėja

Sauliaus JUŠKEVIČIAUS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts