Rajono lengvosios atletikos varžybose  

Šiaulių manieže vyko tradicinės Šiaulių rajono lengvosios atletikos varžybos. Jose dalyvavo sportininkai iš Akmenės, Biržų, Joniškio, Jurbarko, Kelmės, Kėdainių, Pakruojo, Pasvalio, Radviliškio, Rokiškio, Telšių, Vilkaviškio ir Šiaulių rajonų bei Šiaulių miesto.

Varžybose startavo Kuršėnų sporto mokyklos (KSM) bei Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro atstovai. Dalyviai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: gimę 2003-2005 metais bei gimę 2000-2002 metais.

60 metrų nuotolį tarp jaunučių Eglė Ambrožaitė (KSM) įveikė dvidešimta (rezultatas 9,44 sekundės), o bazilioniškė Virginija Calkutė (rezultatas 10,08 sekundės) – dvidešimt ketvirta.

60 metrų nuotolyje tarp berniukų šeštąją vietą (rezultatas 7,71 sekundės) pelnė Benas Ramanauskas (KSM), bazilioniškis Dovydas Valančius (rezultatas 7,97 sekundės) buvo dvyliktas. 26-ąją vietą (rezultatas 8,74 sekundės) pelnė Edvinas Rubenis (KSM), bazilioniškiai Arminas Medeckis ir Eimantas Lečkauskas pasidalijo 27-28-ąją vietas (rezultatai 8,75 ir 8,76 sekundės).

60 metrų nuotolyje KSM atstovas Aimantas Jokšas buvo septynioliktas (rezultatas 8,15 sekundės), bazilioniškiai: Liutauras Valius – aštuonioliktas (rezultatas 8,19 sekundės), Donatas Lučinskas (rezultatas 8,43 sekundės) – dvidešimt pirmas, o Armandas Marcinkus – dvidešimt antras (rezultatas 8,67 sekundės).

200 metrų nuotolį tarp mergaičių šešta įveikė Agnė Tamašauskaitė (rezultatas 30,60 sekundės), o Skirmantė Viesulaitė – vienuolikta (rezultatas 31,28 sekundės)

Tame pačiame nuotolyje tarp berniukų Kajus Trumpis iš KSM buvo septintas (rezultatas 27,72 sekundės), o bazilioniškis Lukas Mačiūnas – dešimtas (rezultatas 30,61 sekundės).

Tarp vaikinų 200 metrų šeštas įveikė Donatas Vaitiekus iš KSM (rezultatas 25,43 sekundės).

600 metrų nuotolyje vienuolikta finišavo Emilija Urbietytė (rezultatas 2.11,64 minutės), o Gustė Markevičiūtė – keturiolikta (rezultatas 2.19,54 minutės).

Tarp jaunių tame pat nuotolyje Fausta Stulpinaitė laimėjo bronzą (rezultatas 2.05,53 minutės).

600 metrų distancijoje tarp jaunučių septintas finišo liniją kirto Mikas Montvilas (rezultatas 1.42,11 minutės), Deividas Rastokas parbėgo devintas (rezultatas 1.50,58 minutės), Brajanas Gutierrez Pažėra liko dešimtas (rezultatas 1.52,74 minutės), Rokas Sereika (rezultatas 1.57,42 minutės) – dvyliktas, Mantas Kairys (rezultatas 1.57,82 minutės) – tryliktas, o Jonas Sereika (rezultatas 2.19,16 minutės) – šešioliktas.

Tarp jaunių 600 metrų nuotolyje Emilis Gedminas iš KSM buvo šeštas (rezultatas 2.03,77 minutės).

1000 metrų bėgime tarp jaunučių šešta buvo Arnela Šaulytė iš KSM (rezultatas 3.49,76 minutės), aštunta taip pat KSM atstovė Emilija Gegeckaitė (rezultatas 4.04,05 minutės), o bazilioniškė Eglė Zebleckytė (rezultatas 4.45,52 minutės) – devinta.

1000 metrų bėgimo tarp jaunių rungtyje nugalėtoja tapo Neda Dovidaitytė (rezultatas 3.31,09 minutės), o bazilioniškė Deimantė Valančiūtė (rezultatas 4.54,80 minutės) pelnė penktąją vietą.

Tame pačiame nuotolyje tarp berniukų trečiąją vietą iškovojo Karolis Staradumskis (rezultatas 3.13,16 minutės), ketvirtąją – Karolis Kinderis (rezultatas 3.15,96 minutės), šeštąją – Ernestas Staradumskis (rezultatas 3.24,82 minutės), aštuntas finišavo Žygimantas Vaitekaitis (rezultatas 3.28,61 minutės), Dominikas Zanizdra užėmė devintąją vietą (rezultatas 3.28,73 minutės), vienuoliktas buvo Dilanas Astrauskis (rezultatas 3.30,71 minutės), o Modestas Andruška  (rezultatas 3.44,86 minutės) liko dvyliktas.

Tarp jaunučių Matas Baura, kuris 3000 metrų įveikė per 12.04,01 minutės, užėmė ketvirtąją vietą, penktąją vietą pelnė Denisas Minkus (rezultatas 12.38,78 minutės), o šeštąją iškovojo Tomas Poškus (rezultatas 13.12,36).

3000 metrų bėgime tarp jaunių antrąją vietą iškovojo Kostas Dagys iš KSM (rezultatas 10.58,48 minutės), o bazilioniškis Saulius Aušbikavičius (rezultatas 11.16,26 minutės) buvo ketvirtas.

Šuolių į aukštį rungtyje tarp mergaičių Ugnė Kasputytė pelnė antrąją vietą (geriausias rezultatas 1,45 metro).

Toje pačioje amžiaus grupėje tarp berniukų nugalėjo Rokas Vepštas (rezultatas 1,75 metro), trečias buvo Lukas Sutkus (rezultatas 1.65 metro), o Mantas Rubenis (rezultatas 1,50 metro) liko septintas.

Šuolių į tolį rungtyje tarp jaunučių bazilioniškės Ruginė Venckutė ir Andželika Vileikyė pasidalijo dvyliktą-tryliktą vietas (geriausi rezultatai 3,57 ir 3,30 metro).

Tarp jaunių ketvirtąją vietą šioje rungtyje pelnė Ervina Ladukaitė (geriausias rezultatas 4,82 metro)

Tarp berniukų šioje rungtyje penktąją vietą pelnė KSM atstovas Donatas Pigulevičius (geriausias rezultatas 5,55 metro), o bazilioniškis Justas Puidokas (geriausias rezultatas 3,93 metro) liko septynioliktas.

Trijų kilogramų rutulio stūmimo rungtyje tarp jaunučių antrąją vietą iškovojo Nerilė Dikšaitė (geriausias rezultatas 11,43 metro).

Tarp jaunių šioje rungtyje antra buvo Karolina Klimaitė (geriausias rezultatas 11,12 metro), o šešta – Gerda Balsevičiūtė (geriausias rezultatas 9,62 metro).

Keturių kilogramų rutulio stūmimo rungtyje tarp berniukų Benas Auryla (rezultatas 10,87 metro) buvo dešimtas, Neilas Pinskas (rezultatas 9,87 metro) – dvyliktas, o Gotis Nauckūnas – devynioliktas (geriausias rezultatas 8,15 metro).

Visi varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, prizininkai – medaliais.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Pirmoji vieta Alytuje

Alytuje vyko „Alytaus pusmaratonio“ bėgimas. Varžybų startas ir finišas buvo prie Alytaus miesto teatro. Į bėgimą susirinko gausus…