Paskutinėse šių metų varžybose Kuršėnų karatistai vėl tarp nugalėtojų 

Vilniuje vyko paskutiniosios šiais metais kiokušin karatė varžybos, kuriose dalyvavo Kuršėnų karatistai.

Laimėta trečioji vieta

Į kalėdinį „Ippon Cup 2018“ turnyrą, kuriame dalyvavo virš 450 sportininkų iš 21 klubo, nuvyko 28 Kuršėnų Kyokushin karatė klubo „DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai. Po puikaus pasirodymo kalėdiniame turnyre paaiškėjo, kad kuršėniškiai iškovojo 3-iąją komandinę vietą.

Šiose varžybose čempionais tapo: Kornelijus Kaveckas, Teodora Kaveckaitė, Patricija Leščinskaitė, Tomas Mituzas, Gvidas Rimkus, Mėta Salygaitė, Gabija Vitkevičiūtė, Julius Simonovičius, Raigardas Salyga ir Nojus Grikštas.

Antrąsias vietas iškovojo: Ieva Pieškutė, Joris Barista ir Kristijonas Pocius.

Trečiąsias vietas iškovojo: Kajus Jonaitis, Lukas Neimantas, Ignas Kybartas, Vakaris Kaveckas, Titas Šleževičius, Aronas Pranauskas ir Paulina Baristaitė. Po varžybų sportininkai aplankė Vilniaus miesto eglutę.

Nemažas medalių kraitis

Tai buvo paskutinės 19-osios šiais metais varžybos iš kurių kuršėniškiai parsivežė apdovanojimus.

Per 2018 metus įvairiuose turnyruose ir čempionatuose karatistai iškovojo 253 medalius, iš kurių 69 bronzos, 52 sidabro ir net 132 aukso spalvos. Patys reikšmingiausi 16, kurie iškovoti Lietuvos vaikų ir jaunučių čempionatuose. Kuršėniškiai sudalyvavo ir nemažai trofėjų parsivežė iš turnyrų Lenkijoje, Šveicarijoje ir Olandijoje.

Šiais, 2018 metais kiokušin karatė sportininkai labiausiai iš visų sporto šakų prisidėjo prie Šiaulių rajono trečiosios vietos laimėjimo rajonų įskaitoje – Lietuvos jaunučių sporto vilčių žaidynėse. 2018 metų vasarą suorganizuotos dvi vaikų užimtumo vasaros stovyklos ir sporto seminaras. Sportininkai dalyvavo ir laikė egzaminus Lietuvos Kiokušin karatė federacijos stovyklose.

Palydėdami labai sėkmingus metus, karatistai, prieš šventes, gruodžio 20 dieną laikė kvalifikacijos egzaminus. Tarp 49 laikančiųjų egzaminą pirmą kartą savo jėgas išbandė ir žinias pasitikrino naujų grupių Verbūnuose ir Šakynoje sportininkai.

Kiti, 2019 metai, Kuršėnų Kyokushin karate klubui „DAO“ bus jubiliejiniai. Klubas skaičiuos 25-tus savo gyvavimo metus. Tikėtina, kad toliau išvien dirbant su Kuršėnų sporto mokykla, remiant Šiaulių rajono savivaldybei ir tikslingai panaudojus neformaliojo vaikų švietimo lėšas, karatistai garsins savo kraštą Lietuvos ir užsienio arenose. O vaikų ir jaunimo užimtumas išliks kokybiškas ir reikalingas Šiaulių rajono gyventojams.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts