Rajoninė vaikų ir jaunimo teatrų šventė ,,Po kauke“ Gruzdžiuose

Kultūros centro Gruzdžių filiale vyko rajoninė vaikų ir jaunimo teatrų šventė ,,Po kauke“.

Šventę pradėjo Kuršėnų L.Ivinskio gimnazijos mokiniai su literatūrine kompozicija „Pasveikink su gyvenimu“. Kompoziciją paruošė mokytojos Asta Mazūraitė ir Vita Šventickienė.

Gerą nuotaiką gausiai susirinkusiems žiūrovams dovanojo ŠRSKC Micaičių filialo kūrybinės raiškos būrelis su spektakliu pagal Antono Desant Egziuperi knygą „Mažasis princas“, kurį parengė Irena Kaselienė.

Taip pat gerų emocijų puokštę dovanojo ir Kužių gimnazijos moksleiviai su spektakliu pagal Lymano Franko Bauno pasaką „Stebuklingieji ledinukai“, režisierės Tatjana Borisevičienė ir Genovaitė Stankienė.

Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro vaikų lėlių teatras (vadovė Rasa Poškienė) parodė spektaklį pagal Anelės Kairaitienės kūrinį „Ko verkė zuikutis“.

Šventę vainikavo ir publiką iki ašarų juokino Gruzdžių A. Griciaus bibliotekos teatras „Stebuklingas lagaminas“ su Ugnės Jasiškytės spektakliu „Skėtis keliauninkas“.

Dalyvius sveikino bei apdovanojo Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Elena Leparskienė ir rajono Kultūros centro vyriausiasis režisierius Zenonas Gestautas.

Kultūros centro Gruzdžių filialo inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts