Šiaulių rajono ūkininkų paslaugoms – nauja  „East West Agro“ atstovybė Kairiuose

Žemės ūkio technikos prekybos bendrovė „East West Agro“ (EWA) plečia verslą Lietuvoje − liepos 21 d. Šiaulių rajone, Kairiuose, atidaryta bendrovės techninės priežiūros ir prekybos atstovybė. Į Šiaurės bei Vidurio Lietuvos ūkininkus aptarnausiančią atstovybę bendrovė investavo daugiau kaip 0,5 mln. eurų. Lėšų investicijoms EWA pritraukė per biržą, šiemet sėkmingai įgyvendinusi pirminį viešą akcijų pasiūlymą.

Naujoji atstovybė įsikūrusi 1,5 tūkst. kvadratinių metrų pastate. Čia įrengta žemės ūkio technikos ekspozicija, techninės priežiūros centras ir atsarginių dalių sandėlis. Bendrovė Šiaulių rajone iš viso sukurs 10 naujų darbo vietų.

„Mes savo atstovybę atidarome Šiaulių rajone ne atsitiktinai: Šiaulių rajone derlingiausios žemės, geriausios ūkininkavimo tradicijos. Šis naujasis „East West Agro“ prekybos ir aptarnavimo centras bus skirtas Šiaurės Lietuvos regionui. Serviso tarnyboj dirba 25 komandos, 5 komandos dirba šiose naujose patalpose. Už Šiaurės Lietuvos „East West Agro“ serviso darbą atsakingas vadovas Vilius Šukys. Mūsų ateitis planuose – plėtra į Latviją bei Estiją“,- sakė  EWA generalinis direktorius Gediminas Kvietkauskas.

EWA generaliniam direktoriui Gediminui Kvietkauskui bei vykdomajam direktoriui Danui Šidlauskui  perkirpus juostelę, atidarymo iškilmių svečiai buvo pakviesti pasidairyti po naująsias patalpas.

Pasveikinti EWA atstovų su naujojo Šiaurės Lietuvos padalinio atidarymu atvyko pasveikinti Seimo narys V.Gailius. Jis palinkėjo sėkmės bei ūkininkų pasitikėjimo naujajam padaliniui bei padėkojo už plėtrą į Šiaurės Lietuvą.

Kad  EWA  jau užsitarnavo ūkininkų pasitikėjimą, rodo tai, kad ūkininkas A. Norvaiša pirko jau antrą kombainą – pirmasis buvo pirktas prieš šešerius metus. „Padidėjo žemės plotai, pirmasis kombainas jau atidirbo 6 sezonus,tai nutarėme pirkti antrą“,- sakė ūkininkas. EWA generalinis direktorius Gediminas Kvietkauskas padėkojo jam už pasitikėjimą ir įteikė naujojo kombaino raktelius.

Gataučių žemės ūkio bendrovė iš naujosios Šiaurės Lietuvos „East West Agro“ atstovybės nusipirko naują traktorių. Beje, ši bendrovė per 1,5 metų jau įsigijo net 5 traktorius. Žemės ūkio bendrovės atstovui buvo įteikti naujojo traktoriaus rakteliai ir taip pat padėkota už parodytą pasitikėjimą.

„Linkiu visiems ūkininkams gerų orų, geros javapjūtės, gero balanso“,  naujojo padalinio atidarymo iškilmėse savo klientams ūkininkams linkėjo  EWA generalinis direktorius Gediminas Kvietkauskas.

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts