Gėriau, gėriau, pamečiau galvelę

Taip savo pastarųjų dienų gyvenimą galėtų apibūdinti 33 metų šiaulietis, kuriam balandžio 6 d. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato tyrėjai pareiškė įtarimą dėl per vieną dieną padarytų dviejų vagysčių iš parduotuvių.

Vyras prisipažino, kad dvi pastarąsias savaites gyveno alkoholio stichijoje. Toks gyvenimas visada baigiasi pinigų stygiumi ir dar didesniu alkoholio poreikiu. Balandžio 5 d. sugėrovų kompanijoje laiką leidęs vyras, pritrūkus alkoholio, pasišovė juo kompaniją aprūpinti. Su teisėtvarka reikalų ne kartą turėjęs  šiaulietis nuėjo į Šiauliuose, viename Lieporių mikrorajono daugiabutyje, įsikūrusią parduotuvę ir pardavėjos paprašė dviejų litrinių butelių degtinės MOSKOVSKAJA, dešros ir cigarečių. Kai pirkiniai jau buvo maišelyje ir pardavėja pasakė, kad jis turi mokėti 31 eurą, vyras čiupo už maišelio, kurį pardavėja pabandė dar sugriebti, ir nėrė pro duris lauk. Tai buvo apie 13 val. Po poros su puse valandos analogiška situacija pasikartojo tame pačiame mikrorajone, tik kitoje parduotuvėlėje. Matyt, kompanija pavogtuosius degtinės butelius ištuštino ir alkoholio tiekėjas nutarė žygį pakartoti. Užsukęs į netoliese nuo pirmos apvogtosios parduotuvės esančią parduotuvę vyras vėl paprašė dviejų litrinių butelių degtinės MOSKOVSKAJA, cigarečių bei dešrelių ir, išgirdęs pardavėjos įvardintą 38 eurų sumą, su pirkiniais pabėgo. Pardavėja jį nusivijo, šaukdamasi pagalbos. Netoliese buvęs praeivis žaibiškai sureagavo ir bėglį sulaikė. Atvykę pareigūnai jam nustatė (2,28 prom.) girtumą.Sulaikymo metu vienas alkoholio butelis sudužo ir iš jo išsiliejusi degtinė sugadino kitus maišelyje buvuvius pirkinius.

Taigi nuo alkoholio galvelę praradęs vyras atsidūrė areštinėje. Šiaulietis dėl savo padarytų nusikalstamų veikų gailisi, tačiau šaukštai – jau po pietų: Dėl vagysčių jam pradėtas ikiteisminis tyrimas ir šiauliečio laukia eilinė baudžiamoji atsakomybė. Neseniai už anksčiau padarytą nusikalstamą veiką jam buvo paskirta 40 parų arešto. Nespėjęs jo atlikti, vyras padarė naujas nusikalstamas veikas, kurios bausmę pailgins.                                            

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts