R. Rupšienė anksčiau laiko paliko savivaldybę

Liberalė R. Rupšienė nebelaukė naujų savivaldos rinkimų - suraitė prašymą išeiti iš darbo

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšienė neišlaukė kadencijos pabaigos. Ilgametė politikė, liberalė apsisprendė trauktis iš užimamų pareigų ir dumti į sostinę.

Dirba be pavaduotojo

Su R. Rupšiene buvo atsisveikinta praėjusią savaitę. Patikimų šaltinių duomenimis, politikė nesijautė pakankamai vertinama ir girdima. Tuo tarpu Šiaulių rajono savivaldybės administracijos atstovai linkę situaciją aiškinti taip, kaip jiems patogu.

„Regina išėjo savo noru, nes susirado darbą Vilniuje ir išvyko ten dirbti. Ji kuravo švietimo, kultūros, socialines sritis, yra gabi švietimietė, vadovavo daug komisijų, darbo grupių“, – buvusią administracijos direktoriaus pavaduotoją gyrė Šiaulių rajono savivaldybės administracijos mero padėjėja Rita Žadeikytė. Kokio dydžio išeitinė išmoka buvo išmokėta politikei, nutylima.

Kol kas rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis dirba be pavaduotojo. „Kai jau bus naujas pavaduotojas, jus informuosime“, – žadėjo R.Žadeikytė. Patikimų šaltinių duomenimis, R. Rupšienės vietą turėjo užimti kitas ilgametis politikas Algis Mačiulis, bet jis šių pareigų atsisakė. Išlydint R. Rupšienę buvo užsiminta, kad į jos vietą turėtų ateiti jauna ir graži.

Ilgametė patirtis

R. Rupšienė aukštas pareigas ėjo nuo 2019 metų gegužės 14 dienos. Administracijos direktoriaus pavaduotoja ji tapo netrukus po to, kai Lietuvos liberalų sąjūdžio nariai prisijungė prie 13 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos atstovų ir kartu suformavo valdančiąją koaliciją. Slapto balsavimo metu už R. Rupšienės kandidatūrą tuomet balsavo 16 iš 23 posėdyje dalyvavusių Tarybos narių. 7 šiai kandidatūrai prieštaravo.

R. Rupšienė ilgus metus, nuo 1999 metų, vadovavo VŠĮ Kuršėnų politechnikos mokyklai. Kalbama, kad politikė turėjo galimybę grįžti dirbti į buvusią savo darbovietę. Edukologijos magistro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete įgijusi R. Rupšienė Tarybos nare renkama jau kelias kadencijas. 2015-2019 metų kadencijoje buvo išrinkta Komunalinio ir vietinio ūkio komiteto pirmininke.

Jolita Žeknytė

Total
0
Dalinasi
Related Posts