Projekto dalyviai susitiko Graikijoje  

Įvyko antrasis Erasmus+ KA2 projekto partnerių susitikimas Graikijoje. Šiame susitikime mūsų rajono Bubių mokyklą atstovavo anglų kalbos mokytoja Ausma Šereivienė, pradinių klasių mokytoja Aušra Vidžiūnienė bei 8 klasės mokiniai Dovydas Laurynas, Arentas Ivanauskas ir Jonas Vidžiūnas.

Projekto partneriai buvo maloniai sutikti Antroje Trikalos Gimnazijoje: supažindinti su mokyklos mokytojais, edukacinėmis erdvėmis, galėjo iš arčiau stebėti ugdymo procesą, dalyvavo susitikime su imigrantų vaikais. Ypatingas dėmesys buvo skirtas projekte dalyvaujančių moksleivių užimtumui. Šiltai svečius sutiko ir Trikalos meras Dimitris Papastergiou, supažindino su imigrantų situacija mieste.

Parnerių susirinkimų metu buvo pristatyti namų darbai, aptartos projekto veiklos, partneriai pasiskirstė užduotimis, kalbėjo apie projekto poveikį jame dalyvaujančioms institucijoms, informacijos apie projekto veiklas sklaidą, projekto temos aktualumą.

Dalyviai taip pat turėjo galimybę lankytis Byzzane pilyje, UNESCO saugomoje Meteoroje, joje įsikūrusiuose vienuolynuose, Graikų kalbos muziejuje, Matsopoulos malūne, Akropolyje Atėnuose.

Viso susitikimo metu dalyviai gilino anglų kalbos žinias, daug sužinojo apie Graikijos istoriją, mokiniai susirado naujų draugų, o mokytojai įgyjo naujos patirties profesinėje srityje. Susitikimo savaitė netruko prabėgti. Kitas susitikimas vyks gegužės mėnesį Lietuvoje.

Ausma ŠEREIVIENĖ

Projekto koordinatorė

Total
0
Dalinasi
Related Posts