Privalomos karinės tarnybos preferencijos

Vaikų testavimas, skiepijimas, galimybių pasas, gąsdinimai, kad laisviau įkvėpus oro vėl pilnėja reanimacinės palatos, mus lydės iki 2024 metų kasdien. Šiai klikai pagarbos žmogui, kultūrai, tęstinumui, mokslui nereikia. Muštras, stresas ir nacijos laikymas nuolatiniame įelektrinime.
Štai pasigirsta vėl reali imperatyvi nuostata, kad apsigynimui nuo rusų ir Afrikos zulusų būtina privaloma karinė prievolė. Kaip buvo 1993-1995 metais.

Aš nesu prieš ginkluotas pajėgas ir šalies patriotinį rengimą, tarnavimą. Bet mums nereikia krašto paversti poligonu, baze, pyktis su visomis valstybėmis, nes ta pati ES vykdo jiems palankią ir išdidžią užsienio politiką.

2009 m. konservatorių ekonominės krizės metu Vokietija sąmoningai išvedė kariuomenę iš Irako, Afganistano, mes vykdėme  500 karių misiją Centrinėje Afrikoje. Matomai, saugoti žmones nuo moskitų ir maliarijos?

Žinoma, kai mūsų diplomatai drabstosi viešai purvais, menkina prezidentą, specialiai provokuoja kaimynus suintensyvinti pratybas, neigti, kad negalimi susirėmimai, nėra pagrindo.

Bet okupuoti elgetų ir korupcijos nualintą skruzdėlytę yra beprotybė ir avantiūra.

Taip kariuomenė tegul dalyvauja savanorystėje, komunikuoja su policija, šauliais, rengia stovyklas, ekskursijas, parodas, susitikimus su moksleiviais, tačiau versti po mokyklos rengtis uniformą yra teisių ir laisvių suvaržymas. Ir taip dėl komercinės ligos mes prarandame studentus, gimnazistus, mokslo tyrėjus, rizikuoti demosą paversti belyte mase gali tik idiotai…

Iš kur ta moderni technika, lėktuvai, laivai, tanketės? Avansu duoda amerikiečiai, vokiečiai, belgai?

Tai kieno lėšomis statomi prekybos centrai, kuriuose pardavėjos su sauskelnėmis po 14 valandų sėdi, nes šefas pakrutėjus atleis iš darbo? Mums reikia būti kapitalistų liokajais?

Ruslanas Baranauskas, LMS narys

Total
0
Dalinasi
Related Posts