Aptartos bendradarbiavimo galimybės

Artėjant Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, kuri švenčiama gegužės 7 dieną, Šiaulių rajono Savivaldybėje rajono meras Antanas Bezaras susitiko su Radviliškio rajono Tarybos nariu ir „Kuršėnų krašto žinių“ leidėju Gediminu Lipnevičiumi. Pokalbyje buvo aptartos rajono Savivaldybės ir laikraščio bendradarbiavimo galimybės.

„Laikraštis leidžiamas jau beveik dvejus metus, tačiau jame iki šiol nedaug informacijos apie rajono Savivaldybės veiklą. Žmonės dažnai teiraujasi dėl vieno ar kito Savivaldybės Tarybos priimto sprendimo, įgyvendinamo projekto. Daug klausimų sulaukiama dėl kelių ir gatvių tvarkymo bei jų priežiūros žiemą, tvirtinamų mokesčių pagrįstumo, informacijos apie rajono Savivaldybės administracijos ir jos skyrių veiklą. Ne visi vyresnio amžiaus žmonės moka dirbti su kompiuteriu, o kaimuose internetą rasi taip pat tik jaunesnių žmonių namuose, todėl vyresniems žmonėms laikraštis lieka vietinės informacijos šaltinis“, – sakė G. Lipnevičius.

Rajono meras A. Bezaras sutiko su tuo, kad informacija apie Savivaldybės veiklą laikraštyje neatspindi nuveiktų darbų.

„Šiuolaikinių technologijų laikais Savivaldybė didžiausią dėmesį skyrė informacijos sklaidai savo internetiniame tinklalapyje, o pamiršdavome, kad yra vyresnio amžiaus žmonių, kuriems laikraštis yra informacijos šaltinis. Dėl to esame kalti ir mes patys, nes Savivaldybėje ilgą laiką nebuvo darbuotojo, kuris rengtų medžiagą spaudai ir ją išsiuntinėtų laikraščiams. Padėtį bandysime taisyti“, – sakė meras.

Susitikimo metu laikraščio leidėjas G. Lipnevičius pasveikino rajono merą A. Bezarą su gimtadieniu ir palinkėjo stiprybės ir sveikatos bei reikalingų gerų sprendimų priėmimo Šiaulių rajono gyventojų labui.

Šiaulių rajono meras A. Bezaras buvo pakviestas susitikti su didžiausia bendruomene Lietuvoje – „Radviliškio krašto bendruomene“ ir papasakoti jos nariams apie Šiaulių rajono Savivaldybės darbą, sprendžiamas problemas, įgyvendinamus projektus, kad „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai galėtų palyginti Šiaulių ir Radviliškio rajono Savivaldybių darbą, rajono vadovų požiūrį į žmonių problemas.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts