Pristatyti nauji autobusai

Kuršėnuose, Kalėdų eglės įžiebimo šventėje, kuršėniškiams ir rajono gyventojams pristatyti trys nauji 25 vietų autobusai „Iveco“.

Autobusai, įsigyti projekto „Šiaulių rajono vietinio susisiekimo viešojo transporto priemonių parko atnaujinimas“ metu prisidės prie viešojo keleivinio transporto paslaugų kokybės gerinimo Šiaulių rajone. Naujos ekologiškos ir nekenksmingos aplinkai viešojo transporto priemonės – trys autobusai, varomi suslėgtomis gamtinėmis dujomis – bus naudojami reguliaraus susisiekimo priemiestinio transporto maršrutuose.

„Tikėta ir laukta labai! Mes norėjome, kad autobusai atvyktų prieš Naujus Metus, nes tai kalėdinė dovana kuršėniškiams,“ – džiaugėsi meras A. Bezaras.

Trys autobusai buvo nupirkti ankščiau, o dabar dar trys. Šie autobusai važiuos maršrutu Šiauliai – Kuršėnai, nes šiuo maršrutu keliauja daugiausia keleivių.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis liko patenkintas vykdytu projektu ir yra įsitikinęs, kad šį projektą reikia tęsti ir įsigyti dar daugiau naujų autobusų.

„Kiek teko kalbėti su UAB „Kuršėnų autobusų parkas“ senbūviais, tokios dovanos, kad iš karto gautų tiek autobusų, dar nėra buvę,“ – kalbėjo G. Karklelis.

Autobusais pasidžiaugė ir Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė Regina Rupšienė. Ji prisiminė, jog prieš porą metų rajono Taryboje diskutuota ir siūlyta pirkti senus autobusus.

„Nauji autobusai – labai gerai! Aš ir buvęs Tarybos narys Darius Krištaponis dėl sprendimo susilaikėme ir nebalsavome. Sprendimas buvo nepatvirtintas, tad dabar galime džiaugtis, kad šiais metais yra nupirkti net šeši nauji autobusai,“– pasidžiaugė R. Rupšienė.

Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis pažymėjo, jog šie autobusai yra šiuolaikiški, modernūs. Tuo pačiu sprendžiama kita problema – kuomet žmonės naudojasi visuomeniniu transportu, mažiau teršiama aplinka.

Rajono vadovai, miesto seniūnas, Tarybos nariai patys išbandė naujų autobusų privalumus kaip keleiviai, apsukdami kelis ratus aplink aikštę.

Aušrinė DUBAUSKIENĖ

Mero padėjėja

Total
0
Dalinasi
Related Posts