Prieškalėdinis VMI kvitų žaidime laimėtas didysis prizas atiteko šiauliečiui

2018 m. gruodžio 11 d., Šiauliai. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) sulaukė šiauliečio, kuriam per 14 darbo dienų, kaip numatyta Kvitų žaidimo taisyklėse, bus išmokėtas lapkričio mėnesio, 5 tūkstančių eurų, prizas. Tokių laimėtojų šalyje yra 12 ir dar yra 530 laimingų savaitinių kvitų savininkų. Kvitų žaidime iš viso užregistruota 2,1 mln. kvitų.
„Šis atvejis pradžiugino mūsų darbuotojus, į kuriuos kreipėsi SMS žinutę apie didįjį laimėjimą gavęs žmogus. Jis tikino, kad laimėtieji 5 tūkstančiai eurų leis pradėti naują gyvenimą, – pasakoja Šiaulių AVMI viršininkė Auksė Tutkutė, pridurdama, kad Šiaulių apskrities gyventojams praėjusią savaitę būtų atitekęs, be minėto mėnesinio prizo, dar ir vienas savaitinis 200 eurų laimėjimas. – Į Radviliškio poskyrį, puikiai nusiteikusi, kreipėsi Kvitų žaidimo savaitės laimėtoja. Pradėjus kvito patikrą, paaiškėjo, kad kvitas neatitinka reikalavimų: nurodyta suma mažesnė nei vienas euras.“
Kvitų žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus. Toks kvitas apačioje turi fiskalinį logotipą, kurį sudaro trijų raidžių „LTF“ derinys. Kvitų žaidime dalyvauja ne tik už turgavietėse įsigytas prekes, bet ir už šalyje teiktas paslaugas gauti kasos aparatų kvitai, o juose nurodyta suma turi būti ne mažesnė nei 1 euras.
„Kvitų žaidimo dalyvių, registruojančių kvitą ir norinčių dalyvauti žaidime, prašome bent pagrindines perskaityti žaidimo sąlygas, ir tik po to pažymėti, „susipažinau ir sutinku su žaidimo sąlygomis“, – perspėja Šiaulių AVMI viršininkė. – Po anketa, kurią pildo gyventojas, išskirtos svarbiausios sąlygos: reikia saugoti registruotą kvitą, nes jį būtina pateikti laimėjimo atveju, registruojamas tik toks kvitas, kurio suma už įsigytą prekę ar suteiktą paslaugą ne mažesnė nei 1 euras, o žaidime gali dalyvauti tik vyresni nei 14 metų asmenys.“
Iš iki šios dienos Kvitų žaidime užregistruotų per 2 mln. kasos aparato kvitų 1,1 mln. kvitų gauta už paslaugas, 957 tūkst. kvitų – už įsigytas prekes turgavietėse. 49 prizai, atitekę Šiaulių apskrities gyventojams, pasiskirstę: Akmenės rajone – 6, Joniškio rajone – 2, Kelmės rajone – 3, Pakruojo rajone – 1, Radviliškio rajone – 12, Šiauliuose – 20, Šiaulių rajone – 5.
Šiaulių AVMI primena, kad savaitiniame Kvitų žaidime dalyvauja nuo pirmadienio iki sekmadienio gauti kvitai, kurie gali būti registruojami visą savaitę, kitos savaitės pirmadienį paliekant praėjusios savaitės „užmirštiems“ kvitams užregistruoti. Mėnesio žaidimas prasideda kiekvieno mėnesio pirmąją dieną ir baigiasi paskutinę dieną. Jame dalyvauja visi einamojo mėnesio savaitėmis užregistruoti kvitai. Žaidimo nugalėjai nustatomi antradieniais atsitiktinių skaičių generatoriumi ir informuojami trumpąja SMS žinute, laimingų kvitų sąrašai taip pat skelbiami žaidimo interneto svetainėje bei „Lietuvos ryto“ televizijos kiekvieną antradienį transliuojamame specialiame televizijos reportaže, kurį gyventojai išvys po laidos „Reporteris” – nuo 18 val. 40 min.
Gyventojai, laimėję prizus ir norėdami juos atsiimti, per 20 darbo dienų turi kreiptis į artimiausią AVMI aptarnavimo skyrių. Laimėtojai turi pateikti laimingojo kvito originalą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Išsamią informaciją apie Kvitų žaidimą, jo taisykles, prizų atsiėmimo sąlygas galima gauti paskambinus į Mokesčių informacijos centrą telefonu 1882 arba užsukus į artimiausią AVMI aptarnavimo skyrių. Šiaulių AVMI aptarnavimo skyriuose darbuotojai ne tik suteiks informaciją apie Kvitų žaidimą, bet, reikalui esant, padės kvitą ir užregistruoti.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts