Prasidėjus darbymečiui laukuose, saugokimės keliuose  siautėjančių   girtų traktorininkų

Prasidėję žemės ūkio darbai į laukus ir kelius išginė traktorius. Šiuo metu šalies laukuose pats darbymetis, tad intensyviai burzgiančios galingos technikos nestinga. Tačiau bėda ta, kad  už traktoriaus vairo vis dažniau drįsta sėsti nuo alkoholio apsvaigę vairuotojai.

Praėjusį šeštadienį Šiaulių apskrities  policijos Raseinių rajono komisariato patruliai gavo pranešimą, jog Raseinių rajono, Šiluvos seniūnijos, Kalniškių kaimo ribose, keliu Kušeliškės-Lyduvėnai-Maironiai traktorių vairuoja galimai neblaivus asmuo. Pareigūnams bandant sustabdyti traktorių T-40, šis nestojo ir, padidinęs greitį per pakelės laukuose telkšančius vandens „ežerus“, nulėkė miško link. Tačiau išvengti susitikimo su policininkais bėgliams nepavyko,  netrukus prie minėto traktoriaus buvo sulaikyti du apgirtę vyrai: 51-erių vairuotojui nustatytas 1,88, o 37-erių keleiviui – 2,56 promilių girtumas. Traktorius buvo nuvežtas į saugojimo aikštelę, o jo vairuotojas- „ekstremalas“ uždarytas į areštinę. Už tai, kad nepakluso policijos pareigūnų teisėtam  reikalavimui sustoti, „drąsuolio“ laukia administracinė atsakomybė, o už transporto priemonės vairavimą girtam – baudžiamoji atsakomybė.

Šios savaitės antradienį tame pačiame kelyje apgirtęs traktorininkas sukėlė eismo įvykį. Autobusui SETRA lenkiant puspriekabę tempiantį traktorių JUMZ, pastarasis netikėtai suktelėjo į kelio vidurį  ir  kliudė jį lenkiančią transporto priemonę.  51-erių eismo įvykio kaltininkui nustatytas 1,62 promilės girtumas, jis atsidūrė areštinėje.

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją apie asmenų vykdomą neteisėtą veiklą. Tik bendromis pastangomis galime pasiekti, kad keliuose būtų saugiau.

 

Filmuotą medžiagą rasite čia:      https://youtu.be/UXa4NnvgNfg

                      Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts