Praėjusį savaitgalį keliuose trys žuvusieji   

Kaip informuoja Lietuvos kelių policijos tarnyba, sausio 5–7 dienomis (penktadienį–sekmadienį) šalies keliuose įvyko 36 eismo įvykiai, kuriuose žuvo trys žmonės, 38 žmonės buvo sužeisti, tarp sužeistųjų – trys nepilnamečiai.

Penktadienis, sausio 5-oji, buvo avaringiausias. Užregistruoti o 23 eismo įvykiai, sužeisti 23 žmonės. Tragiško eismo įvykio sostinėje metu, maršrutiniu autobusu buvo partrenkta ir žuvo pėsčioji.

Šeštadienį, palyginti su penktadieniu, įvyko daug mažiau eismo įvykių – 4, juose buvo sužeisti 3 žmonės. Nelaimei, vieno eismo įvykio Raseinių rajone metu, nuvažiavus nuo kelio ir atsitrenkus į medį, žuvo automobilio vairuotojas.

Sekmadienį, sausio 7-ąją, keliuose įvyko 11 eismo įvykių, sužeista 12 eismo dalyvių, vieno įvykio Vilniuje metu buvo partrenktas ir žuvo pėsčiasis.

Užvažiavimai ant pėsčiųjų sudarė daugiau nei pusę visų savaitgalio eismo įvykių. Per tris paras užregistruotas 21 toks įvykis. 16 žmonių buvo partrenkta pėsčiųjų perėjose.

Taip pat įvyko 7 susidūrimai su priekyje sustojusiu ar stabdžiusiu automobiliu, 4 automobiliai nuvažiavo nuo kelio.

Per savaitgalį policijoje buvo užregistruota 113 eismo įvykių, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo. Tris tokius eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Savaitgalio patikrinimų metu pareigūnai nustatė 72 neblaivius vairuotojus, 27 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės alkoholio.

Už atšvaitų ar šviesą atspindinčių elementų nesegėjimą nubaustas 21 pėsčiasis, už kitus pažeidimus nubausti 226 pėstieji, dviratininkai ir vadeliotojai.

100 vairuotojų nubausta už naudojimąsi mobiliojo ryšio priemonėmis, 104 vairuotojai – už leistino greičio viršijimą, už neapdraustų ar techniškai netvarkingų automobilių vairavimą nubausti 245 vairuotojai.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts