Gaisras Kuršėnuose nusinešė buto šeimininko gyvybę   

Sekmadienio vakarą Kuršėnuose kilusiame gaisre žuvo 61-erių metų vyras.

Apie gaisrą Lauryno Ivinskio gatvės trijų butų name ugniagesiams pranešta apie pusę septynių vakaro.

Ugniagesiams paskambinę kiti šio namo gyventojai sakė, kad viename iš butų jaučiamas dūmų kvapas ir matyti, jog viduje kažkas dega atvira liepsna. Skambinusieji tvirtino, kad nežino ar bute yra žmonių, nes vienas bute gyvenęs vyras durų neatidaro.

Atvykus ugniagesiams, iš L. Ivinskio gatvės daugiabučio rūko dūmai, prieangis, virtuvė ir vienas iš kambarių skendėjo liepsnose. Grandis darbą pradėjo 18 valandą 31 minutė. Kiek daugiau nei po dešimties minučių gaisro nepaliestame, tačiau aprūkusiame kambaryje, buvo rastas 61-erių metų trijų kambarių buto šeimininko kūnas. Medikai konstatavo vyriškio mirtį.

Spėjama, kad neįgalus vyras, gelbėdamasis nuo ugnies, ketino pasislėpti šiame kambaryje, tačiau užtroško dūmuose.

Gaisro metu apdegė du kambariai, virtuvė ir svetainė. Gesinant gaisrą nuardyta apie 20 kvadratinių metrų pastato stogo. Užgesinę gaisrą, Kuršėnų komandos ugniagesiai dar kurį laiką budėjo nelaimės vietoje.

Neįgalus vyras gyveno vienas, o į lauką išeidavo retai. Juo rūpinosi giminaičiai. Nelaimės dieną vyriškį aplankė sūnėnas, kuris atvežė maisto, prinešė malkų.

Pirminiais duomenimis, gaisras galėjo kilti dėl senos krosnies, nes šeimininkas nerūkė, todėl versija, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo, kol kas atmetama. Spėjama, kad pirmiausia užsidegė prie krosnies stovėjusi lova, o nuo jos gaisras išplito ir į kitus kambarius.

Įtariama, kad gaisro metu vyriškis bute galėjo būti ne vienas, nes giminaičiai pasigedo didelės dalies maisto produktų, pastebėjo, jog bute buvo girtauta.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.
Sauliaus JUŠKEVIČIAUS nuotr.

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts