Portugalų viešnagė mokykloje 

Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre lankėsi buvę mokiniai, praėjusių metų 10a klasė, su savo draugais iš Portugalijos, su kuriais kartu dalyvavo programos „eTwinning“ projekte „Sustok, akimirka žavinga!“, kūrė kalėdinius vaizdo įrašus, pelnė Europos Kokybės ženklelį už savo projektinę veiklą ir laimėjo keliones vieni pas kitus.

Šiame projekte dalyvavo ir kiti Pavenčių mokyklos mokiniai: dabartiniai pirmokai, 8a ir 8b klasės, tačiau keliauti į Portugaliją galėjo tik šešiolikos sulaukę projekto dalyviai.

Svečius mokykloje pasitiko 7a klasės mokiniai ir organizavo žaidimą-viktoriną „Ar gerai pažįsti draugų šalį“. Po to svečiai buvo pakviesti susipažinti su mokykla, žaidžiant QR kodų žaidimą. Ypač šiltai svečius priėmė mokyklos direktorė Janina Banienė ir mokytojos Rimos Klenauskienės trečiokai, kurie išmoko svečių vardus ir kartu juos iliustravo. Informacinių technologijų pamokoje šeštokai su mokytoju Pauliumi Paulausku portugališkai prakalbino net mažiausius kompiuteriukus „Micro.bit“.

Vėliau aktų salėje susitiko visos projekte dalyvavusios klasės, prisiminė projekto akimirkas ir pirmokų pakviesti šoko lietuviškus šokius. Pasivaišinę skaniausiomis bandelėmis, svečiai apsilankė Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, kur mokėsi lipdyti iš molio.

Grįžę į mokyklą svečiai toliau mokėsi lietuviškų šokių ir dainų su folkloro ansambliu „Gerviki“, vadovaujamu Jovitos Lubienės, ir buvusiais mokyklos mokiniais Kristijonu bei Agne. Vėliau sportinių šokių judesių juos mokė taip pat buvęs mokyklos mokinys Edgaras su partnere Gabriele.

Svečiai liko sužavėti Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro jaukumo, skanaus maisto bei šilto priėmimo.

Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts