Policija ir vėl nestandartinėje situacijoje – iš egzamino vyrą lydėjo plauti ausų

Policijos pareigūnams tenka reaguoti į įvairiausio pobūdžio iškvietimus. Ir pasirinkimo jie neturi, nes žmonės į pareigūnus žiūri, kaip į paskutinę instanciją, galinčią užtikrinti  problemos sprendimą.

 

Rugsėjo 15-ąją Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai buvo iškviesti į VĮ „Regitra“ patalpas. „Regitros“ darbuotojai prašė pareigūnų vieną teorinį vairavimo egzaminą laikiusį vyrą palydėti iki ligoninės plauti ausų.

Tokios keistos procedūros egzamino metu prireikė 33 metų Vilkaviškio gyventojui, kuris apsisprendė teisę vairuoti įgyti VĮ „Regitra“ Šiaulių padalinyje. Egzaminuojamus asmenis stebėjusios darbuotojos dėmesį patraukė keistai prie kompiuterio monitoriaus palinkęs vyras. Atidžiau jį pastebėjusi, egzaminuotoja pamatė  iš po  džemperio su kapišonu išlendančius laidus. Pasibaigus egzaminui, Vilkaviškio gyventojas buvo pakviestas į kitą patalpą ir jam  pranešta, kad jo egzaminas neįskaitytas, nes jis naudojosi informacijos priėmimo-perdavimo įranga, ką egzamino laikymo taisyklės griežtai draudžia. Pričiuptas vyras iš pradžių šį faktą bandė neigti, vėliau jį pripažino. Jo nusirengto džemperio vidinėje pusėje „Regitros“ darbuotojai aptiko dalį priklijuotos elektroninės įrangos  – interneto modemą su SIM kortele ir mobilaus ryšio telefoną. Kita įrangos dalis – ausinės,  buvo egzaminuojamojo ausyse. Jos buvo  be laidų, miniatiūrinės ir beveik nematomos, apie 1,5 milimetro dydžio ir jų  vyras išsiimti nebegalėjo. Nepadėjo nei ausų krapštymas, nei šokinėjimas ant vienos kojos. Tad pareigūnams teko vyrą lydėti į ligoninę. Medikams  ausines iš ausų pavyko pašalinti, tik kelis kartus pakartojus plovimo procedūrą.

 

                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts