Po poros valandų pėdsekystės plėšikas atsidūrė pareigūnų rankose

Sausio 15-osios vakare Šiaulių apskrities policijos pareigūnai, sulaukę pranešimo apie dviejų moterų apiplėšimą Šiauliuose, ėmėsi įtariamojo paieškos. Kadangi visą minėtą dieną ir vakarą snigo, tad pėdsakai sniege pareigūnams sufleravo, kuria kryptimi iš nusikaltimo vietos pasišalino įtariamasis. Po poros valandų atkaklaus bridimo sniegu ir žvalgymo automobiliu po nusikaltimo mikrorajoną, įtariamasis atsidūrė pareigūnų rankose. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo panaudojant nešaunamąjį ginklą – peilį. Ikiteisminiam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.

Pranešimo apie plėšimą Šiaulių policijos pareigūnai sulaukė po 20 valandos, kai miesto pakraštyje, Karaliaučiaus g., esančios nedidelės parduotuvės duris rakino dvi jos darbuotojos. Staiga šalia jų atsirado kaukėtas vyras, kuris pagrasino peiliu ir iš vienos pagrobė rankinę, iš kitos – kuprinę, kurioje buvo mobilaus ryšio telefonas, pinigų bei kitų asmeninių daiktų.

Įvykio vietoje operatyviai atsiradę Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus ir Specialiosios parengties skyriaus pareigūnai iš karto pastebėjo sniege likusius įtariamojo pėdsakus ir pradėjo jais sekti. Lieporių kaime, ties viena sankryža, jie rado pagrobtas rankinę bei kuprinę, o netoliese, viename griovių, aptiko sniege žmogaus išgulėtą vietą.

Kol vieni pareigūnai įtariamąjį sekė jo paliktais pėdsakais, kiti – tikrino galimas jo pasislėpimo vietas. Vienoje pietinio miesto mikrorajono sankryžoje buvo pastebėtas sniege išsivoliojęs sparčiai žingsniuojantis asmuo, kuris, pamatęs policijos automobilį, pradėjo įtartinai elgtis. Jį sustabdę, pareigūnai sulaikytojo drabužiuose rado apie tris su puse tūkstančio eurų. Pas jį taip pat rasti du lenktiniai peiliai. Su įkalčiais pričiuptas vyras prisipažino apiplėšęs moteris.

31 metų sulaikytasis uždarytas į areštinę. Su teisėtvarkos pareigūnais jis jau yra turėjęs reikalų – buvo teistas už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, o pastaruoju metu atliekamas ikiteisminis tyrimas, kuriame jam pareikšti įtarimai dėl vagysčių iš keleto gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų Mažeikių rajone.

Šiaulių AVPK informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts