Paspirtuko ir vaiko susidūrimas baigėsi sunkia vaiko trauma

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 7- osios vakare Šiauliuose, Gardino g., įvykusio eismo įvykio. Apie 19.00 val. elektriniu paspirtuku dviračių taku važiavęs 52 metų vyras ties gyvenamuoju namu Nr. 9 kliudė ir sužalojo į dviračių taką išbėgusį penkiametį berniuką. Anot vyro, iš krūmų išnirusį ir vidury dviračių tako sustojusį vaiką jis pastebėjo, likus iki jo 10-čiai metrų. Ir nors paspirtuko vairuotojas nuspaudė stabdžio pedalą, tačiau susidūrimo su vaiku išvengti nepavyko.

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje berniukui buvo diagnozuota galvos žaizdos, smegenų sukrėtimas, viso kūno nubrozdinimas, žandikaulio lūžimas. Jis paguldytas į Vaikų intensyviosios terapijos skyrių. Paspirtukininkui incidento metu buvo nestipriai susižalotos rankas, tad vykti į ligoninę jam neprireikė. Paspirtukas apgadintas taip pat nestipriai – liko keletas įbrėžimų.

Siekiant objektyvaus situacijos įvertinimo, tyrėjams labai svarbūs liudytojų parodymai. Tad, jei kas matėte šį eismo įvykį, tyrėja prašo paskambinti telefonais (8 673 99129), (8 700) 61407 arba parašyti elektroniniu paštu ginta.zemrietiene@policija.lt.

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts
Skaityti daugiau
Birželio 5 d. 17.00 val. Šiauliuose, Žemaitės g., iš namo kiemo nepažįstamas vyras pavogė be priežiūros paliktą vyrui,…