Po aštuntojo turo ir vėl pokyčiai turnyrinėje lentelėje

Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos (ŠRVMKL) 2017-2018 metų reguliariajame sezone po aštuonių turų permainos turnyro pirmajame trejetuke, o geriausiųjų žaidėjų trejetuko lyderis beveik nepasiekiamas.

Aštuntojo turo susitikimuose triuškinantys rezultatai

Praėjusią savaitę buvo sužaistos aštuntojo turo rungtynės. Kuršėnų „Be talento“ komanda vos vieno taško skirtumu (64:65) pralaimėjo Daugėlių „Flamingui“. Komandų susitikimas vyko taškas į tašką.

Pirmąjį kėlinuką rezultatu 20:14 laimėjo „Be talento“ komanda, tačiau antrąjį kėlinuką rezultatu 15:20 laimėjo „Flamingas“. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi „Be talento“ pergale – 35:34. trečiąjį kėlinuką žaidimo sąlygas diktavo Daugėlių krepšininkai, kurie priešininkus nugalėjo 16:21, tačiau ketvirtajame ir vėl suklupo 13:10. Ir tik nuaidėjęs teisėjo finalinis švilpukas išgelbėjo „Flamingą“ nuo pralaimėjimo. „Be talento“ komandoje 18 taškų pelnė Algirdas Navickas, 17 taškų įmetė Tomas Samuilis. Nugalėtojams 20 taškų pelnė Andrius Česnauskas, 14 – Laimonas Gustys.

Mero taurės nugalėtojas Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“ aštuntojo turo rungtynes žaidė su Kuršėnų „Fortūna“. Šios rungtynės vyko į „vieną krepšį“. „Kristalas-SM Feniksas“ savo priešininkus sutriuškino rezultatu 194:61. Jau pirmajame kėlinuke „Kristalas-SM Feniksas“ savo priešininkus įveikė rezultatu 42:12. Antrajame kėlinuke „Fortūna“ dar pabandė priešintis ir priešininkams leido įsiveržti į priekį tik 16 taškų (39:23). Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 81:35. Antrojoje rungtynių pusėje „Fortūna“ buvo „pribaiginėjama“. Trečiąjį kėlinuką „Kristalas-SM Feniksas“ laimėjo 54:14, o trečiąjį – 50:12. Rungtynėse pasižymėjo Gintaras Kukanauskas, kuris pelnė net 118 taškų. Dar 22 taškus prie pergalės pridėjo Arijus Auškalnis.

Po skaudaus pralaimėjimo „Mero taurės“ turnyre atsigavusi Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ „parklupdė“ Kužių „Kužius“, taurės antrosios vietos laimėtoją,  rezultatu 111:77. Visas rungtynes dominavo Kuršėnų krepšininkai. Pirmąjį kėlinuką jie laimėjo rezultatu 39:20, o antrąjį – 29:26. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 68:46. Po didžiosios pertraukos „Kužių“ krepšininkai dar pabandė priešintis ir kuršėniškiai trečiąjį kėlinuką laimėjo vos vieno taško persvara (18:17), tačiau ketvirtajame ir vėl kuršėniškių spurtas bei pergalė rezultatu 25:15.. „Kuršėnų senukams“ Aurimas Urbonas pelnė 24 taškus, o Ovidijus Medišauskas prie pergalės prisidėjo 18 taškų. „Kužių“ komandai 26 taškus pelnė Edvinas Ožemblauskas, 13 taškų įmetė Sigitas Šapas.

Permainos turnyrinėje lentelėje

Po aštuntojo turo varžybų ir toliau pirmoje vietoje be pralaimėjimų reguliariame sezone žengianti Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ komanda, kuri turi surinkusi 14 taškų.

Antrąjį pralaimėjimą patyrusi ir 12 taškų surinkusi Kužių „Kužių“ komanda ir toliau lieka antroje vietoje.

Trečioje vietoje, Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“, kurie turi surinkę 11 taškų.

Ketvirtą-penktą vietas, surinkę po 10 taškų, dalijasi Gruzdžių „Gruzdžiai“ ir Daugėlių „Flamingas“

Kuršėnų „Be talento“ komanda su aštuoniais taškais – šeštoje vietoje.

Septintoje vietoje šešis taškus surinkusi Kuršėnų „Fortūna“.

Geriausiųjų žaidėjų trejetukas

Po šio turo permainų geriausiųjų žaidėjų trejetuke neįvyko. Tačiau trejetuko lyderis Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ komandos žaidėjas Gintaras Kukanauskas, rungtynėse su Kuršėnų „Fortūna“ įmetęs 118 taškų dar labiau nutolo nuo persekiotojų. Jis dabar yra įmetęs 255 taškus arba vidutiniškai po 36,4 taško per rungtynes.

Antroje vietoje Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ žaidėjas Arnas Liulys, kuris jau pelnė 146 taškus arba vidutiniškai po 20,9 taško per rungtynes.

Trečioje vietoje lieka Gruzdžių „Gruzdžiai“ žaidėjas Karolis Jasotis, kurio sąskaitoje 109 taškai (vidutiniškai po 18,2 taško per rungtynes).