Plastikinių  langų, durų  priežiūrą bei remontas.

Šaltajam sezonui – pasiruoškite iš anksto. Taupykite savo namų šilumą ir žiemos vakarus leiskite  jaukiuose namuose. O norintiems pažaboti vėją ir šalčius puikų pasiūlymą turi bendrovė „IK verslo grupė“.  Šios įmonės  komanda atlieka: langų ir durų sandarumo reguliavimo, guminių tarpinių keitimo į kokybiškas vokiškas „Schlegel“ firmos poliuretano tarpines, ventiliacijos vožtuvų ( įšspręsite  patalpų vėdinimo problemas, nerasos langai, nesikaups pelėsis ) įstatymo darbus bei atlieka priešįsilaužiminių užraktų  įrengimą.

  1. Tam, kad žiemą PVC langai veiktu tvarkingai ir nepūstų vejas per langus,būtina reguliariai sutepti visas judančias furnitūras detales specialiu neturinčio rugšties tepalu bent du kart per metus. Taip pat būtina pastovi kas 6 mėn guminių tarpinių priežiūra, kad atgautu savo elastingumą.
  2. Keičiantis sezonui langus būtina sureguliuoti vasaros ir žiemos sezonui
  3. Lieka neišpręsta ir oro ventiliacijos problema, ko pasekoję vėliau būtuose ir namuose pradeda kauptis drėgmė ir atsiranda pelėsis, pradeda rasoti langai. Tam reikalinga sumontuoti ventiliacinius oro vožtuvus.

Norime atkreipti dėmesį i esamas gumines langų tarpines.

 Guminės tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart, langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo,  gali būti po 3-7 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – “prikepa” prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir lango izoliacijos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas sklindantis iš lauko. Rekomenduotina naudoti vokiškas  poliuretano tarpines.

Vokiškai  „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama  5 metų garantija, ilgaamžiska 21 metai ir daugiau, nereikalauja  papildomos priežiūros,  visu eksploatacijos laikotarpiu, žemas šilumos laidumo kooficientas  K = 0.033w/mk., nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus. Tarpinė atspari ultravioletiniasms saulės spinduliams, šalčiui, karščiui.

Jau šimtai žmonių pasinaudojo įmonės „IK Verslo grupė“  teikiamomis paslaugomis ir restauravo savo namų langus. Nepraleiskite progos ir Jūs. Iki vasario   01 dienos suteiksime 20 proc. nuolaidą jei patys išsikviesite konsultantą.

Lankstus atsiskaitymas:  už paslaugas galėsite atsiskaityti išsimokėtinai net per 12 mėnesių.

Iškvietimas ir konsultacija , nemokama paslauga , net jei ir neužsisakysite paslaugos.

Mes dirbame visoje visoje Lietuvoje Mūsų padaliniai yra: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje. Pasinaudokite teikiamomis nuolaidomis. Visiems darbams suteikiama 2 metų garantija.

www.verslogrupe.lt

„IK verslo grupė“   Žalgirio g. 8, Šiauliai, tel. 8 672 41971,  8 616 86099.

Total
0
Dalinasi
Related Posts