Pilietinė iniciatyva, skirta Tolerancijos dienai

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuoja tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimą Lietuvoje. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas! Prie iniciatyvos prisijungė ŠRSKC Drąsučių filialas ir Šiaulių rajono Drąsučių mokykla.

Mokytojai kalbėjo apie vietovę, kurioje gyvena. Skatino mokinius papasakoti apie savo gyvenamą vietovę – padiskutuoti ar mokiniai pastebi, atkreipia dėmesį į žmonių tarpusavio santykius, tolerancijos/netolerancijos atvejus. Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, galiausiai – pripažinimas, kad kiekvienas turi teisę būti kitoks nei mes.

Vaikai, mokytojai ir tėveliai kūrė namelius, kad galėtų sukurti Drąsučių tolerancijos miestelį. Labai džiaugiamės, kad mūsų miestelis labai gausus ir įspūdingas.

ŠRSKC Drąsučių filialo informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Pilietiškumo pamoka   

Nepriklausomybės atkūrimo  proga Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko pilietiškumo pamoka ,,Trispalvė – skambanti jaunystė“. Kartu su gimnazistais pamokoje-akcijoje dalyvavo…