Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje – socialinės ir sveikatos apsaugos aktualijos

Ekstremalių situacijų operacijų centas rinkosi į išplėstinį posėdį nuotoliniu būdu aptarti aktualiausius socialinių ir sveikatos priežiūros įstaigų reikalus ir iškylančias problemas koronaviruso pandemijos laikotarpiu.

Pasitarimą organizavo ir vedė ESOC koordinatorė Savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Regina Rupšienė, dalyvavo ir rūpimus klausimus išsiaiškino Tarybos narys Vaclovas Motiejūnas, vienas privačios socialinės globos įstaigos „Senolių namai“, veikiančios Šiaulių rajone, Briduose, dalininkų ir vadovų. Pasitarime taip pat dalyvavo Savivaldybės gydytoja Inga Rimgailienė, Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Jolanta Šiuparienė, Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėja Vilija Vaičekauskienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Kuršėnų šeimos namų vadovas Feliksas Rudzinskas, Šiaulių rajono Pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė Vilma Plaušinaitienė, Gruzdžių ambulatorijos direktorė Zita Jablonskienė, kiti atsakingi asmenys.

Pasitarime svarstyta apie medicinos ir slaugos darbuotojų tyrimą dėl COVID-19, apie griežtas prevencines priemones karantino metu globos įstaigose, taip pat daug kitų svarbių klausimų.

ESOC koordinatorė Regina Rupšienė akcentavo, kad rajono sveikatos priežiūros, socialinėse ir globos įstaigose netrūko ir netrūksta asmens saugos priemonių, kad dirbama sutelktai ir atsakingai.

Rita ŽADEIKYTĖ

Rajono mero padėjėja

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts