Piktuižiuose gyventojų prašymu įrengtas autobusų stotelės paviljonas

Šiaulių rajono Šakynos seniūnijos Piktuižių kaime pastatytas naujas autobusų stotelės paviljonas. Pro Piktuižius eina regioninės reikšmės kelias, priklausantis VĮ „Lietuvos automobilių kelių direkcija“, kuri ir atliko paviljono įrengimo darbus. Stotelės paviljonas pastatytas iš metalo konstrukcijų ir stiklo,  pastatytas suoliukas. Įrengiant stotelės paviljoną buvo suformuotas grunto paaukštinimas, įrengta lietaus vandens pralaida, sudėtos trinkelės.

Gyventojai ne kartą prašė, kad Piktuižių autobusų stotelėje būtų įrengtas dengtas paviljonas. VĮ „Lietuvos automobilių kelių direkcija“ planavo šią autobusų stotelę pastatyti spalio mėnesį, tačiau prieš mėnesį pradėti darbai šiuo metu jau yra baigti, belieka sutvarkyti tik aplinką, pasėti žolę.
Piktuižiuose autobusų sustojimo vietoje paviljonas buvo būtinas, nes kasdien nemažai šio kaimo gyventojų vyksta į darbą, laukiant transporto bus kur pasislėpti nuo lietaus ar žvarbaus vėjo. Paviljone telpa 10 žmonių.

Šakynos seniūnijos seniūnas Mindaugas Gedvilas pažymėjo, jog dėl autobusų stotelės reikalingumo buvo kreiptasi į Šiaulių rajono savivaldybės merą Antaną Bezarą ir Seimo narį Liudą Jonaitį, kurie ne kartą kreipėsi į „Lietuvos automobilių kelių direkciją“, kad autobusų stotelės paviljonas būtų pastatytas, nes gyventojams yra labai reikalingas.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Šakynos seniūnijos nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts