PAŽADAS ŽARĖNAMS IR DĖL BIBLIOTEKOS ŠILDYMO, IR DĖL KNYGŲ – IŠTESĖTAS


Rugsėjo pabaigoje tradicinėje Šakynos seniūnijos rudens derliaus šventėje Žarėnuose dalyvavusi LR Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, kartu su savivaldybės administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu ir Šakynos seniūnijos seniūnu Mindaugu Gedvila aplankė į naujas
patalpas perkeltą Žarėnų biblioteką.

Svečiai padovanojo naujų knygų, domėjosi, kuo gyvena, su kokiais iššūkiais susiduria kaimo biblioteka. Iš bibliotekininkės Laimos Steponavičienės sužinojusi problemas, susijusias su patalpų šildymu ir naujų knygų trūkumu, LR Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė paprašė savivaldybės administracijos direktoriaus išspręsti šildymo problemą ir pažadėjo padovanoti naujų knygų. Pažadas netrukus buvo įgyvendintas – į Žarėnų biblioteką LR Seimo narės patarėja Judita Šakočiuvienė atvežė Seimo narės nupirktų naujų knygų ir stalo žaidimų mažiesiems bibliotekos lankytojams.

Šiaulių rajono savivaldybės administracija taip pat išpildė labai svarbų pažadą, duotą Žarėnų bibliotekai – išsprendė patalpų apšildymo problemą parūpindami tinkamą šildytuvą.

Pagal pateiktą informaciją parengė Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Laimos Steponavičienės nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts