Patenkino lytinę aistrą, o po to apiplėšė

31 metų Vladivostoko gyventoja Šiauliuose atsidūrė, išgirdusi, kad Europos šalyse neblogai galima prasigyventi iš prostitucijos. Darbo pasiūlymą Lietuvoje ji susirado internetu, atsiliepusi į Rusijos tinklalapyje rastą skelbimą, kad ieškomos  jaunos merginos, galinčios teikti intymias paslaugas vyrams. Už pusvalandį paslaugų buvo žadamas  40 atlygis, už valandą – 80 eurų. Rūpintis klientų paieška apsiėmė darbą siūliusi moteris. Aišku, už tai Lietuvoje dirbsianti rusaitė uždirbtais pinigais turėsianti dalintis su ja.

Tačiau prasigyventi į Šiaulius atvykusiai Vladivostoko gyventojai nepavyko – kliento buvo  apiplėšta ir prarado uždirbtus pinigus.

Praėjusių metų gruodžio 19-osios vakarą pasiskolintu telefonu paskambinusi skubios pagalbos  numeriu rusakalbė moteris pranešė, kad ji buvo ką tik apiplėšta. Anot jos,  į  nuomojamą butą Saulės take įsiveržė du vyrai, kurių vienas ją laikė prispaudęs prie lovos, o kitas iš spintos  pagrobė per 6000 eurų  bei mobiliojo ryšio telefoną IPHONE 11 PRO.

Šio nusikaltimo tyrimą pradėję Šiaulių apskrities policijos pareigūnai netruko nustatyti, kad nukentėjusioji – tai prostitucija užsiimanti atvykėlė iš Rusijos ir kad vienas užpuolikų – jos klientas. 

29 metų Šiauliuose gyvenantis vyras apie šios moters teikiamas lytines paslaugas sužinojo, radęs skelbimą viename interneto portale. Gruodžio pradžioje jis pas ją apsilankė, patenkino lytinę aistrą, o kai gruodžio 19 d. sumanė vėl  užsukti  keturis kartus už įvairias nusikalstamas veikas teistas vyras su savo 31-nerių metų taip pat teistu draugužiu subrandino nusikalstamą planą.

Mobiliąja programėlė susisiekę su Rusijoje esančia prostitutės sutenere, rezervavo pasimatymo laiką. 29-nerių metų šiaulietis moters bute pasirodė vienas, bendrininkas liko už durų. Kai  vyras po lytinių paslaugų seanso jau ėjo  lauk ir pravėrė buto duris, už durų buvęs jo draugužis įsiveržė į vidų, nustūmė moterį į kambarį ir laikė prispaudęs, kol  buvęs prostitutės klientas naršė po spintas, ieškodamas pinigų. Juos rado greit, nes buvo matęs, kur moteris deda savo uždarbį. Tada abu vyrai dėjo į kojas, pačiupę moters telefoną, kad ši negalėtų niekam paskambinti.

Surasti įtariamuosius padėjo sutenerė, kuri   pareigūnams nurodė paskutiniojo prostitutės kliento telefono numerį. Paaiškėjo, kad juo naudojasi vienas Šiaulių taksistas. Tad jau kitą dieną jam ir jo bendrininkui buvo uždėti antrankiai ir jie abu atsidūrė už grotų. Čia jie yra iki šiol. Greitu laiku kaltinamieji stos prieš teismą, nes Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Šiaulių apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroru, ikiteisminį tyrimą jau baigė ir baudžiamąją bylą perdavė nagrinėti teismui.

  
                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts