Patarimai, kurie padės kokybiškai įrengti klinkerines trinkeles

Sumontuotas bazinis sluoksnis turėtų būti sumontuotas ant atraminio sluoksnio. Specialistai siūlo, kad atraminis sluoksnis ir grindinio plokštės būtų sutankinamos kartu, kad būtų užtikrintas betono apsauginio sluoksnio lygumas. Beje, montuojant pagrindą, jis turėtų būti 1 cm didesnis už galutinės konstrukcijos storį, numatytą lygintuvo konstrukcijoje.

Šaligatvis, gatvė ir vieta, ant kurios statysite klinkerines plyteles,turi turėti rėmą

Dėl šios priežasties borteliai dažnai būna įrengti per visą perimetrą. Aukštos kokybės montavimas apsaugo nuo tarpiklio poslinkio ir pažeidimo. Taip pat labai svarbu sukurti pėsčiųjų erdvę. Nors apkrova nėra didelė, laikui bėgant šoniniai blokai yra judinami ir jie praranda savo konstrukcinį stiprumą, be to, ant jų nešasi žemės, pradeda želti augalija.

Jei danga klojama toje vietoje, kur nėra eismo, nėra jokių apribojimų, trinkelių formai ar klojimo būdui pasirinkti nėra didelių kliučių, tačiau dažniausiai žmonės renkasi klinkerines trinkeles, kurių pavyzdžius galite pamatyti puslapyje: https://euremsta.lt/muras-fasadas-aplinka/klinkerines-trinkeles. Esant nedideliam eismui ar laikinam pagalbiniam eismui, draudžiama tiesti blokus palei ilgą eismo pusę. Tokiu atveju ekspertai rekomenduoja pasirinkti klojimo modelį skersai, įstrižai. 

Be to, labai svarbu pasikonsultuoti su ekspertais dėl klinkerinių trinkelių storio pasirinkimo, nes storis tiesiogiai susijęs su sukurta apkrova

Kaip jau žinome, labai svarbu pasitarti su ekspertu dėl tarpinės storio, nes storis tiesiogiai priklauso nuo susidariusios apkrovos. Lengvam transportavimui tinka 6 cm storio blokeliai, o sunkiam transportavimui reikėtų rinktis nuo 8 iki 10 cm storio betoninę dangą.Visas trinkelių klojimas priklauso nuo to, kur trinelės bus naudojamos. Jei ant jų statysite automobilius, turite pasirinkti tvirtesnes trinkeles, jei jos tik papuošimas gali būt ir mažesnio storio. 

Taip pat svarbu žinoti, kad trinkelės yra skirtingų formų ne tik dėl savo estetikos, bet ir dėl gebėjimo prisitaikyti prie eismo apkrovų. „Bangos“ arba „L“ formos gaminiai tinka didesnėms apkrovoms, nes pasižymi ypač stipriu sukibimu ir minimalia įtampa pamušalu.

Total
0
Dalinasi
Related Posts