Pasidalinta gerąja patirtimi dėl Kuršėnų ligoninės pertvarkos

Klaipėdos rajono savivaldybė kreipėsi į Šiaulių rajono savivaldybę prašydama pasidalinti patirtimi dėl sėkmingai įgyvendintos pertvarkos Kuršėnų ligoninėje, kai iš skolų slegiamos, pacientų ir medikų stokojusios ligoninės pavyko sukurti pelningai dirbančią ir rajono gyventojams labai reikalingą įstaigą.

Nuotoliniu būdu posėdyje dalyvavo abiejų savivaldybių vadovai – Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras ir Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, taip pat Savivaldybės gydytoja Inga Rimgailienė, Kuršėnų ligoninės direktorė Renata Noreikaitė ir Klaipėdos rajono medicinos įstaigų vadovai ir Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos atsakingi už sveikatos priežiūrą specialistai.

Klaipėdos rajonas taip pat, kaip ir Šiaulių rajonas, yra žiedinė savivaldybė, todėl kyla klausimas dėl Gargžduose veikiančios ligoninės perspektyvų.
Klaipėdos rajono savivaldybę domino daug esminių klausimų – Šiaulių rajono savivaldybės gyventojų amžiaus struktūra, asmens sveikatos priežiūros įstaigų skaičius, taip pat nagrinėta, dėl kokių priežasčių Kuršėnų ligoninėje įvyko restruktūrizavimas. Taip pat domėtasi, kokie pokyčiai įvyko įstaigoje po restruktūrizavimo paslaugų, finansų, etatų srityse. Klaipėdiečius domino ir gyventojų bei savivaldos politikų požiūris į prieš kelerius metus įvykusias permainas.

Kuršėnų ligoninės direktorė Renata Noreikaitė išsamiai pristatė 2018 metais įvykusią Kuršėnų ligoninės pertvarką, atsakė į visus rūpimus klausimus.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts