Pasibaigus mokestinei pagalbai 8,2 tūkst. Šiaulių AVMI klientų – priminimai apie nesumokėtus mokesčius

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad iki lapkričio vidurio 48,5 tūkst. gyventojų ir įmonių, tarp kurių yra beveik 8,2 tūkst. Šiaulių apskrities gyventojų ir įmonių, sulauks priminimų apie nesumokėtus mokesčius. Paprasčiausias ir greičiausias būdas sužinoti mokesčių sumą bei ją sumokėti – prisijungti prie Mano VMI > Mokesčiai ir baudos.

Mokesčių mokėtojams, kuriems iki spalio 31 d. buvo taikomos mokestinės pagalbos priemonės, taip pat verta nedelsti ir sumokėti atidėtus mokesčius, nes nuo lapkričio 1 d. nesumokėtiems mokesčiams pradėti skaičiuoti delspinigiai.

„Mokesčių mokėtojai, kurie susiduria su laikinais finansiniais sunkumais ir negali laiku sumokėti mokesčių, visais atvejais gali kreiptis su prašymu sudaryti mokestinės paskolos sutartį (MPS) su palūkanomis“, – primena Šiaulių AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Vitalija Kublickienė, paaiškindama, kad prašymą ir kitus dokumentus, susijusius su mokestinės nepriemokos sumokėjimo atidėjimu arba išdėstymu, galima pateikti taip pat per Mano VMI*.

Šiaulių apskrityje šiuo metu mokesčių nepriemoką, kuriai buvo taikoma mokestinė pagalba ir tik nuo lapkričio 1 d. pradėti skaičiuoti delspinigiai, turi 439 įmonės (865 tūkst. eurų), 957 savarankiškai dirbantys gyventojai (183 tūkst. eurų) ir 6,8 tūkst. jokios veiklos nevykdančių gyventojų (698 tūkst. eurų).

Konsultacijas dėl mokestinės paskolos sudarymo bei kitais mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777, taip pat pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI. Konsultacijos aptarnavimo padaliniuose – su išankstine registracija.

* VMI interneto svetainės autorizuotoje srityje Mano VMI pasirinkti: Paslaugos -> Mokesčių atidėjimas ir termino keitimas -> Mokesčių atidėjimo ir mokėjimo dalimis sutartis -> Pildyti prašymą.

VMI informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts