Paežerių dvare sielas virpino svajingi romansai 


Pirmąjį rugpjūčio vakarą į Paežerių dvarą rinkosi žmonės. Čia gausiai susirinkusių klausytojų sielas virpino svajingieji romansai.

Jau aštuntąjį kartą vykęs romansų vakaras „Ant melsvo ežero bangų“ nepaliko abejingų visų susirinkusių šio žanro mylėtojų.

Pasirodymais žavėjo rajono savivaldybės Kultūros centro Verbūnų filialo romansų atlikėjų grupė „Retro“ ir Šakynos filialo grupė „Lygiadienis“, Verbūnų ir Bazilionų filialo romansų dainuotojai, „Spalvotosios kreidutės“, etnokultūrinės vasaros edukacijų stovyklos „Koks kraštas – toks ir raštas“ vaikai ir jaunimas bei vadovių grupė.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet romansų vakaras sulaukė svečių. Šįkart romansų grožiu pakerėjo Joniškio rajono kultūros centro Rudiškių skyriaus folkloro ansamblis „Rudbala“ (vadovės Ingrida Buožiuvienė ir Elena Karnišauskienė).

Besibaigiant renginiui dvare tvyrojo įvairios emocijos. Vieni šypsojosi apimti įvairiausių prisiminimų, kitiems riedėjo jausmingos ašaros… Bet kuriuo atveju romansų vakaras palietė kiekvieno sielą bei alsavo tikrumu, nuoširdumu ir meile…

Vaiva MELVYDAITĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts