Nuo šiandien Lietuvos miestų gatvėse patruliuos ir kariuomenė

Nepaisant policijos patikinimų, kad griežtinamos karantino priemonės neturėtų atsiliepti pareigūnų krūviui, gatvėse nuo šio ryto jau galima išvysti ne tik policininkus, bet ir karius. Tai patvirtino Lietuvos kariuomenės atstovai.

Gynybos štabo viešųjų ryšių atstovas kpt. Andrius Dilda patvirtino, kad nuo penktadienio ryto 8 valandos kariuomenė išvyksta patruliuoti į gatves. „Karo policija pradėjo teikti pagalbą policijos departamentui. Iš pradžių iš viso patruliuos 10 ekipažų – po du karius viename penkiuose didžiuosiuose šalies mietuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Karo policininkai užduotis vykdo su standartine įranga ir ekipuote kaip ir civiliai policijos pareigūnai. Tai tabelinis ginklas, dujų balionėlis, antrankiai, policininko lazda ir visos kitos standartinės priemonės“, – aiškino kariuomenės atstovas.

Karo policininkai neturės tokių pačių teisių, kokias neseniai įgijo policijos pareigūnai, galintys bausti asmenis griežtomis baudomis už karantino ir saviizoliacijos nesilaikymą.

Total
0
Dalinasi
Related Posts