Netikėta žinia apie papildomas išmokas turi ir netikėtą pabaigą – santaupų praradimą

Įvairiais valstybės tarnautojais prisistatančių  ir iš žmonių išvilioti bei pavogti pinigus turinčių tikslą „gudročių“ žygis per senjorus  aprimsta, juos demaskavus. Tačiau atsiranda vis naujų, kurie pasitelkę seną scenarijų, susuka garbingo amžiaus žmonėms galvas visokių išmokų pažadais, patenka į jų gyvenamąsias patalpas ir  juos apvagia.

Po kiek laiko, balandžio 22 d., Radviliškio rajone vėl atsirado „papildomų išmokų dalintoja“, kuri apvogė 69 metų Radviliškio gyventoją.

Kaip apie pietus į radviliškietės duris pasibeldė nepažįstama moteris ir prisistatė esanti Radviliškio rajono savivaldybės darbuotoja, šeimininkė ją įsileido. Mat atėjusioji, įvardijusi jos vardą ir pavardę, pasitikslino, ar čia esanti ji. Disponavimas informacija apie jos asmens duomenis senjorei sukėlė pasitikėjimą nepažįstamąja. O dar kai išgirdo žinią, jog dėl gaunamos mažos pensijos jai priklauso papildoma išmoka, radviliškietei iš viso apsisuko galva – negalėjo patikėti ją aplankiusia laime.

Bet kaip ir visada analogiškais atvejais, nepažįstamoji padejavo, kad jai reikės smulkesnių pinigų ir paprašė 200 eurų kupiūrą pakeisti mažesnio nominalo banknotais. Senjorė nupėdino  prie spintelės, kurioje laikė savo santaupas ir, penkiasdešimtinėmis atskaičiavusi du šimtus, padavė „valdininkei“, kuri spėjo užfiksuoti, kur laikomi pinigėliai. Tada šeimininkės buvo paprašyta parašyti prašymą dėl išmokos. Atliekant šį veiksmą,  virtuvėje,  atėjusioji prisiminė, jog  jai reikia kažkokio blanko ir išėjo jo ieškoti rankinėje, kuri buvo palikta kitame kambaryje.

Kai senjorė nebesulaukė grįžtančios nepažįstamosios ir nuėjo jos ieškoti, pamatė, kad nebėra ne tik jos, bet ir spintelėje buvusios knygos su 550 eurų santaupų.

Tad nepasitikėkite nepažįstamais asmenimis, žadančiais įvairiausias išmokas, siūlančiais pigias prekes, prašančiais pakeisti pinigų kupiūras. Jų tikslas – patekti į jūsų būstą ir užvaldyti jūsų santaupas.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts