Neįgaliųjų sporto šventė 

Kuršėnų sporto mokyklos bendruomenė Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga sukvietė Kuršėnų neįgaliuosius į sporto šventę.

Šventėje dalyvavo Šiaulių rajono neįgaliųjų draugija (vadovė Elena Kačinskienė), Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos sporto klubas ,,Atgaiva“, (vadovė Elena Adomaitienė) ir VŠĮ pagalbos ir informacijos šeimai tarybos Kuršėnų neįgaliųjų žmonių užimtumo kambarys (vadovė Vilma Gerybienė).

Sportuodami prisidėjome prie socialinė akcijos „Aš ir Tu, – tai MES!!!“, kurios pagrindinis tikslas – mažinti atskirtį tarp negalios paliestų bei nepaliestų žmonių, didinti bendruomeniškumą.

Pasveikinti šventės dalyvių atvyko Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė. Viešnia pasidžiaugė puikiu bendruomeniškumo  pavyzdžiu, tikėjosi, kad tai taps gražia tradicija.

Renginys prasidėjo ketureiliais apie sportą, kuriuos kūrė komandos. Anot renginio sportinių užduočių autoriaus ir vedėjo Romualdo Juodžio, tai užduotis įsidrąsinimui, po kurios prasidėjo tikras darbas. Užduotis svečiai atliko kūrybingai, buvo daug linksmų akimirkų.

Dalyviai džiaugėsi švente. Sutarta susitikti ir kitais metais.

Ilona VAIČIULIENĖ

Kuršėnų sporto mokyklos direktorė

Total
0
Dalinasi
Related Posts