Neformaliojo vaikų švietimo teikėjų susirinkimas       

Švietimo ir sporto skyriaus salėje vyko projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ teikėjų susirinkimas, kuriame buvo apžvelgtos 2018 metų pirmojo pusmečio aktualijos.

Jame dalyvavo daugiau kaip 20 teikėjų, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė.

Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Kęstutis Eizintas pateikė informaciją apie neformaliojo vaikų švietimo teikėjų vykdomas užsiėmimų kryptis, veiklų pasiskirstymą pagal seniūnijas, planuojamą naujų programų vertinimo ir akreditavimo laikotarpį. Taip pat atsakė į susirinkusiųjų pateiktus klausimus.

Susirinkimo metu laisvieji mokytojai: V. Mitkus, A. Saliamonavičė, R. Radavičienė, G. Pučinskienė, G. Melinis pristatė savo vykdomas veiklas, pasidžiaugė, kad projekto dėka galima suteikti kokybiškesnes paslaugas mokiniams, organizuoti stovyklas, įsigyti įvairesnės įrangos bei inventoriaus ir kt.

Tikimasi, kad ateinančiais naujais mokslo metais teikėjų ir mokinių, lankančių neformaliojo švietimo veiklas, gretos padidės. Projekto veiklos padeda kurti ir palaikyti tolygų neformaliojo švietimo paslaugų tinklą šalies savivaldybėse, didina paslaugų prieinamumą ir įvairovę, sudaro vienodas galimybes ir palankias sąlygas atskleisti individualius vaikų gebėjimus bei įgyvendinti specialiuosius ugdymosi poreikius.

Pagal Švietimo ir sporto skyriaus informaciją

Total
0
Dalinasi
Related Posts