Naisių renginyje dainos persipynė su paroda, poezija ir muzika

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Naisių filiale organizuotas literatūrinis–muzikinis vakaras. Renginį pradėjo šiuo metu Naisiuose eksponuojamos paveikslų iš vilnos parodos „Švelnus palytėjimas“ autorė Laima Skopienė, ji dalijosi kūrybos paslaptimis, pristatė savo parodą. Laima ne tik kuria paveikslus, laisvalaikiu ji rašo, todėl susirinkusiems vakaro svečiams  perskaitė savo kūrybos  ištrauką  iš „Vakaro skaitinių“.

Renginio  metu skambėjo skaitovų Vinco Zako, Onos Šalkauskienės, Janinos Čiomenienės skaitoma poezija. Muzikinius kūrinius dovanojo ŠRSKC  Naisių filialo mišrus vokalinis ansamblis „Versmė“ (vadovė Audronė Treinauskienė), Šiaulių miesto poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacijos „Menų šaltinis“ moterų vokalinis ansamblis (vadovė Audronė Treinauskienė). Nuotaikingą humoristinį vaizdelį „Klauskite daktaro“ suvaidino šiaulietės aktorės  iš menų mėgėjų asociacijos (vadovė Vitalija Danauskienė).

Poezijos ir muzikos vakaras dar kartą patvirtino, kad muzika, neabejotinai, yra nuolatinė poezijos palydovė. Ištartas poetinis žodis, nuskambėję muzikos kūriniai leido pajusti žmogišką artumą, nuoširdų bendravimo džiaugsmą ir tikrumą.

ŠRSKC Naisių filialo informacija ir nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts