Moterų klubo „Gyvenimo prieskoniai“ kūrybinės veiklos 15 – čio šventė

Ruduo bene pats turtingiausias gamtos spalvomis, pats nepastoviausias savo orais ir nuotaikomis. Bežiūrint į vienadienes auksines klevų puošmenas, į voratinklių sietynus, darosi graudu. Ruduo – tai metas, kuomet žemė tampa panaši į pavargusią keistą moterį… Aš moteris… elegantiškai einanti per gyvenimą, tikėdama savo pasaka.

Prieš 15 metų grupė kūrybingų ir veiklių moterų susibūrė į būrį. Įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų ir gyvenimiškosios patirties moteris suvienijo noras ne tik pačioms gyventi aktyviai, neužsisklęsti kasdienybėje, bet padėti ir kitiems, drąsiau spręsti savo problemas ir atrasti bendravimo džiaugsmą. Padėti kitiems gali tik tie žmonės, kurie patys nestokoja gyvenimo džiaugsmo, moka bendrauti ir bendradarbiauti, kelia pasitikėjimą.

Rugsėjo 29 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialo moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai“ atšventė savo kūrybinės veiklos 15–metį. Visiems susirinkusiems nuostabias dainas dovanojo ŠRSKC Drąsučių filialo Pakumulšių salės moterų vokalinis ansamblis „Gaudenė“ (vad. B. Lazdauskytė). Šventės metu visi galėjo pasigrožėti tautodailininkės Astos Urbelienės surengta paroda. Šventės metu buvo parodytas veiklos filmukas. Buvo smagu stebėti, kaip moterys džiaugiasi save pamačiusios, užplūdo smagus ir šilti prisiminimai. Šventės metu visi turėjo dalyvauti viktorinoje „Sava tarp savų“. Vyko labai įnirtinga kova, kuri teikė daug mąstymo, juoko ir gerų emocijų.

Išankstinius ir nuoširdžius sveikinimus nuo LR Seimo narės Rimos Baškienės perdavė jos patarėjas Manta Šakočius. Šventės metu šiltus sveikinimus dovanojo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Diana Martinaitienė, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro direktorė Gertrūda Gulbinaitė, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė Judita Šakočiuvienė, klubo draugė Gitana Ramanauskaitė, Drąsučių bendruomenė, Drąsučių seniūnaičiai. Nuoširdžiai dėkojame už nuostabų siurprizą, gėles ir saldų šakotį Sandrai ir Andrejui.

Moterų klubo „Gyvenimo prieskoniai“ vardu, dėkojame visiems, kurie mūsų šventę padarė įspūdingą ir nepamirštamą.

ŠRSKC Drąsučių filialo

Moterų klubo „Gyvenimo prieskoniai“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Orai  

Balandžio 26-gegužės 2 dienomis orai labiau primins vasarą. Savaitgalį debesų bus daugiau, trumpai palynos, griaudės perkūnija, tačiau šiluma…