Moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai“ atšventė 10-ąjį gimtadienį   

Rajono savivaldybės Kultūros centro Drąsučių filialo moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai“ atšventė savo kūrybinės veiklos 10–metį.

Ruduo bene pats turtingiausias gamtos spalvomis, pats nepastoviausias savo orais ir nuotaikomis. Bežiūrint į vienadienes auksines klevų puošmenas, į voratinklių sietynus, darosi graudu. Kodėl šitas grožis toks vienkartinis, toks neryžtingas, toks abejojantis: dar pabūti ar jau nebebūti… Ruduo – tai metas, kuomet žemė tampa panaši į pavargusią keistą moterį… Aš moteris… elegantiškai einanti per gyvenimą, tikėdama savo pasaka.

Visus susirinkusius nuotaikingai pasveikino ŠRSKC Drąsučių filialo liaudiškos muzikos kapela „Ringuva“ (vadovas Kęstutis Rupšys).

Šventės metu buvo parodyti nuveiktos veiklos filmukai. Buvo smagu stebėti, kaip moterys džiaugiasi save pamačiusios, užplūdo smagus ir šilti prisiminimai. Meno vadovė Eugenija Jurkienė šmaikščiai ir nuotaikingai apžvelgė visą dešimtmetį: kiek nuveikta, kiek padaryta ir kas dar bus vykdoma, surengė įdomią viktoriną.

Prieš 10 metų grupė kūrybingų ir veiklių moterų susibūrė į būrį. Įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų ir gyvenimiškosios patirties moteris suvienijo noras ne tik pačioms gyventi aktyviai, neužsisklęsti kasdienybėje, bet padėti ir kitiems, drąsiau spręsti savo problemas ir atrasti bendravimo džiaugsmą. Padėti kitiems gali tik tie žmonės, kurie patys nestokoja gyvenimo džiaugsmo, moka bendrauti ir bendradarbiauti, kelia pasitikėjimą.

Šiais metais ŠRSKC Drąsučių filialo moterų klubo „Gyvenimo prieskoniai“ metų moterimi tapo Eugenija Jurkienė.

Šventės metu šiltus sveikinimus dovanojo Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centras, Kuršėnų kaimiškoji seniūnija, klubo draugė Daiva Samuilienė, Žarėnų moterų klubas, Drąsučių bendruomenė.

Moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai“ dėkoja visiems, kurie šventę padarė įspūdinga ir nepamirštama.

Inga JONUŠKIENĖ

ŠRSKC Drąsučių filialo

kultūros renginių organizatorė

Total
0
Dalinasi
Related Posts