Mokė fizinio aktyvumo 


Kuršėnų kyokushin karatė klubas DAO kokybiško fizinio aktyvumo skatino per 70 žmonių. Jau antrus metus iš eilės vykstantis projektas pritraukė žmones, kurie norėjo aktyviai praleisti savaitgalį su DAO klubu.

Pirmąją vasaros dieną „Balsių stovykloje“ seminarą, skirtą taisyklingų pratimų atlikimui, vedė Kuršėnų sporto mokyklos metodininkas ir futbolo mokytojas Artūras Ankudinovas. Metodininkas pasidalino patirtimi, apžvelgė daromas klaidas. Vėliau pademonstravo fizinių pratimų atlikimo techniką, kurią mokymų dalyviai galėjo išbandyti funkcinėje treniruotėje.

Po treniruotės dalyviams buvo pasiūlytos pramogos ir sudarytos sąlygos: išbandyti „Balsių slėnyje“ įrengtas virvių trasas medžiuose, plaukti baidarėmis Virvytės upe ir žaisti „karą“ lazeriniais šautuvais. Surengti futbolo

Šio projekto susidomėjimas kiekvienais metais didėja ir apima vis didesnę masę žmonių. Tai rodo, kad Kuršėnų kyokushin karatė klubo DAO organizuojamos veiklos yra patrauklios ir visa tai skatina didėjantį žmonių fizinį aktyvumą, kuris ir yra pagrindinis projekto tikslas. Tikėtina, kad kitais metais gavus sporto paramos lėšas, projektas bus įvykdytas taip pat sėkmingai.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts