Mirtinos avarijos kaltininkas pats pranešė apie save

Rugsėjo 5 d. buvo išplatintas pranešimas, kad Šiaulių AVPK  Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai ieško eismo įvykyje mirtinai žmogų traumavusio vairuotojo. Rugsėjo 4-osios vakare, 21.40 val., Raseinių r., Ariogaloje, Taurupio g., ties parduotuve MAXIMA, ant žalios vejos,  buvo rastas vyras be gyvybės ženklų. 48 metų pėsčiąjį partrenkė nenustatytos markės automobilis, kuris iš įvykio vietos pasišalino. Rasti pėdsakai leido daryti prielaidą, kad vyriškį partrenkusio automobilio važiavimo kryptis buvo nuo Taurupio kaimo link Ariogalos  centro.

Praėjus kelioms valandoms po  policijos išplatinto eismo įvykio liudytojų paieškos skelbimo, apie 20. 00 val., paskambino vyras ir pranešė, kad jis išvakarėse su savo automobiliu „Ford Mondeo“ kliudė žmogų ir pasišalino iš eismo įvykio. Ar žmogui buvo reikalinga pagalba, jis nežinąs.

Policijos pareigūnų vyras laukė Raseinių rajone, Daugėliškių kaime, netoli ten esančių partizanų bunkerių. Naktį miške besislapstančiam vyrui, matyt, prabilo sąžinė ir jis nutarė prisipažinti dėl sukelto eismo įvykio.

29 metų Raseinių rajono gyventojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts