Po įtemptos darbo nakties poilsį teko trumpam atidėti

Po įtemptos darbo nakties namo grįžtantiems Šiaulių apskrities policijos Patrulių rinktinės pareigūnams poilsį teko trumpam atidėti, nes jų kelyje sutikto girto vairuotojo  viražai   misiją  „Ginti. Saugoti. Padėti“ paskatino vykdyti ir ne darbo metu.

Sėkmingai kaktomušos su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu išvengę patruliai, sulaikė neblaivų vairuotoją ir jį perdavė tarnyboje esantiems kolegoms.

Po darbo pamainos iš Šiaulių į Kuršėnus savo automobiliu važiuojantys ir jau apie poilsį mintyse planus kuriantys  vyresnieji patruliai Elijus Kazakaitis ir Edvardas Aleksandravičius staiga vėl buvo priversti imtis tarnybinių pareigų vykdymo. Pareigūnams  pasiekus Kuršėnus ir važiuojant Vilniaus gatve, nuosavą automobilį vairavęs E. Kazokaitis  buvo sutrikdytas priešpriešiais atvažiuojančio  automobilio manevrų. „VW Sharan“ staiga prieš pat pareigūnų automobilį įvažiavo į jų eismo juostą,  užvažiavo ant šaligatvio ir, apsisukęs nuo smūgio, atsitrenkė į tvorą.

Akimirksniu įtemptos darbo nakties  nuovargį tarsi kas būtų nupūtęs – sustabdę automobilį, jie pribėgo prie   „VW Sharan“. Jo vairuotojas bandė automobilį užvesti ir važiuoti toliau. Atvėrę transporto priemonės dureles, patruliai  pajuto stiprų alkoholio tvaiką – vairuotojas buvo akivaizdžiai neblaivus. Vyras pareigūnams pripažino, kad yra išgėręs, ir išgėręs daug. Jis vis murmėjo, kad važiuoja iki darbo atiduoti žmogui batų.  Batų jis taip žmogui ir nenuvežė. Atvykę  tarnyboje esantys patrulių  kolegos 52 metų vairuotojui nustatė sunkų girtumą  – 2,54 prom. Vyras buvo uždarytas į areštinę, jam pradėtas ikiteisminis tyrimas. Baudžiamasis kodeksas tam, kas  vairavo kelių transporto priemonę  būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienerių metų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts