Meškuičių miestelio sutvarkymo projektas pripažintas vienu geriausių Šiaulių regione

Vidaus reikalų ministerijos inicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingame renginyje „VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014-2020 apdovanojimai Šiaulių rajono savivaldybei įteikta padėka už bendradarbiavimą ir reikšmingą indėlį į regioninę plėtrą 2014 -2020 m. sėkmingai įgyvendinant Vidaus reikalų ministerijos finansuojamus infrastruktūros projektus.

Projekte dalyvavo bei itin gerai vertinami balsuotojų buvo net du Šiaulių rajone įgyvendinti projektai: Meškuičių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas bei Kuršėnų m. Lauryno Ivinskio aikštės sutvarkymas ir pritaikymas bendruomeniniams ir verslo poreikiams. Iš viso Šiaulių regione buvo nominuoti penki projektai.

Vidaus reikalų misterijos organizuota kampanija „Regionų magnetai“ vyko visą spalio mėnesį, jos metu buvo pristatomi geriausi 2014-2020 m. Europos Sąjungos (ES) finansine perspektyva finansuoti infrastruktūros projektai, gyventojai supažindinami su ES galimybėmis bei regionų plėtra. Visuomenė aktyviai balsavo už nominuotus regionų projektus ir viešojoje erdvėje.

Šiame projekte dėl balsuotojų simpatijų varžėsi šie Šiaulių regiono projektai: Šiaulių miesto Prisikėlimo aikštės ir jos prieigų rekonstrukcija, Meškuičių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas, Pakruojo m. Vienybės aikštės, prieigų prie jos sutvarkymas ir pritaikymas bendruomeniniams ir verslo poreikiams, Kuršėnų m. Lauryno Ivinskio aikštės sutvarkymas ir pritaikymas bendruomeniniams ir verslo poreikiams; Kelmės dvaro sodybos rekonstrukcija.

VRM ekspertų nuomone, geriausiu regiono projektu tapo Pakruojo Vienybės aikštės, prieigų prie jos sutvarkymas ir pritaikymas bendruomeniniams ir verslo poreikiams, o daugiausiai piliečių balsų gavo projektas – „Šiaulių miesto Prisikėlimo aikštės ir jos prieigų rekonstrukcija“, labai nedaug nuo Šiaulių miesto atsiliko Meškuičių miestelio sutvarkymo projektas. Apdovanojimus įteikė VRM viceministras T. Tamulevičius.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Total
15
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Kameros… aklos   

Po rekonstrukcijos atidarius Lauryno Ivinskio aikštę rajono vadovai gyrėsi, kad dabar aikštėje kuršėniškiai galės jaustis saugiai, nes teritorija…
Skaityti daugiau

Prašoma atpažinti

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Tyrimui svarbu yra identifikuoti…