Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (sausio 11-17 dienomis)    

Šiandien Mėnulis vis dar bus Žuvų ženkle, todėl bus tinkamas laikas regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejais, plaukų kondicionierių absorbcijai organizme ir grožio kaukių veikimui, laistyti ir drėkinti kambarines gėles, bet nepatartina kirpti plaukų, nes gali atsirasti pleiskanų, plaukus bus sunku sušukuoti.

Rytoj, 10 valandą 17 minučių, Mėnulis pereis į Avino ženklą. Bus tinkamas laikas regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejais, plaukų kondicionierių absorbcijai organizme ir grožio kaukių veikimui, plaukų plovimui, ilgesniam buto vėdinimui, šiomis dienomis bus patogesnis sausas buto valymas.

Pirmadienio vakare, 20 valandą 31 minutė, Mėnulis pereis į Jaučio ženklą, todėl ir nuo antradienio bus tinkamas laikas regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejais, plaukų kondicionierių absorbcijai organizme ir grožio kaukių veikimui, o taip pat plaukų dažymui, tačiau jokiu būdu nepatartina eiti pas dantistą, nes dantų tvarkymui bus nepalankios dienos,

Ketvirtadienį, 3 valandą nakties Mėnulis atsidurs Dvynių ženkle. Tačiau niekas nesikeis. Ir toliau bus tinkamas laikas regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejais, plaukų kondicionierių absorbcijai organizme ir grožio kaukių veikimui, o taip pat plaukų plovimui ir dažymui, ilgesniam buto vėdinimui, šiomis dienomis bus patogesnis sausas buto valymas, tačiau nepatartina laistyti gėlių, nes gali atsirasti kenkėjų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts