Šeimų sporto šventė Verbūnuose    

Verbūnų mokykloje-daugiafunkciame centre vyko tradicinė šeimų sporto šventė ,,Mama, tėtis ir aš“. Šiemet ji organizuota jau trisdešimt pirmą kartą.

Renginio pradžioje suskambo mokyklos olimpinis himnas, po to sekė nuotaikinga  dalyvių mankšta. Pirmoje rungtyje, skirtoje mažiesiems sportininkams, nepralenkiama pasirodė ketvirtokė Amanda Launikonytė. Rungtyje tik tėvams  buvo tikrinami gebėjimai supinti dukroms kasas. Geriausiai pinti moka du tėčiai – Mantas Dzindzalieta ir Giedrius Launikonis. Mamos bandė rankos taiklumą smiginyje, o nugalėtoja tapo Jūratė Dzindzalietienė.

Su nekantrumu vaikai laukė šeimų estafečių. Šiemet jos parinktos pačios linksmiausios ir įdomiausios iš jau buvusių ankstesnių metų – 1980, 1990 ir 2000 metų rungčių.

Dalyviams teko atlikti įvairias užduotis: pereiti kliūtis, sudėti kryžiažodžius, panešioti naščius, išrikiuoti kamuoliukus ir kita. Geriausiai ir greičiausiai kliūtis įveikė Ligitos ir Giedriaus Launikonių šeima.

Kitas etapas – kvadrato ir futbolo varžybos. Kvadrato varžybose aikštelėje susitiko  mamų – buvusių mokinių ir mokytojų komandos. Nors buvusios mokinės ir mamos taiklios, stiprios, tačiau  laimėjo patirtis – mokytojų komanda – rezultatu 2 : 0. O tėčiai grūmėsi mažojo futbolo varžybose prieš mokinius. Berniukams teko nusileisti stipriai tėčių komandai rezultatu 12 : 5. Taikliausiai įvarčius spyrė tėtis Kęstutis Jurgaitis, o iš mokinių geriausiai žaidė septintokas Aironas Lideikaitis.

Visi dalyviai apdovanoti mokyklos padėkomis ir saldžiaisiais prizais, o nugalėtojai taurėmis, medaliais ir dovanėlėmis. Tai linksma ir graži mažos mokyklos tradicinė šventė, kurios ypač laukia  mažieji. Renginys suvienija šeimas, mokiniai turi galimybę sportuoti su tėvais. Šventės pradininkas ir įkvėpėjas – buvęs kūno kultūros mokytojas Robertas Šuipis, o dabar iniciatyvą perėmė mokytoja Diana Bagdonienė. Mokykla didelį dėmesį skiria mokinių sveikos gyvensenos formavimui ir olimpinio ugdymo idėjų įgyvendinimui.

Genovaitė KABALINSKIENĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Kuršėnuose apvogtas namas

Tarp 2020-12-27 ir 2021-01-04 Šiaulių rajone, Kuršėnuose, išdaužusgyvenamojo namo lango stiklą, pavogta: televizorius ESTAR, akustinėgitara, trys auksiniai žiedai,…